Inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

Nadszedł moment, na który czekali miłośnicy skoków narciarskich! W najbliższy weekend rozpocznie się sezon 2021/22 Pucharu Świata. Inauguracyjne zawody rozegrane zostaną w Niżnym Tagile. Oba konkursy transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze. Piątkowe kwalifikacje pokaże na żywo Eurosport 1 i Player, a niedzielne dostępne będą wyłącznie w Playerze.

fot. materiały prasowe TVN

  • Transmisje obu konkursów w Niżnym Tagile w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze
  • Duet komentatorski Marek Rudziński i Igor Błachut
  • Piątkowe kwalifikacje wyłącznie w Eurosporcie 1 i Playerze
  • Niedzielne kwalifikacje na żywo tylko w Playerze
  • Studia wokół transmisji w TVN, Eurosporcie 1 i, bez reklam, w Playerze
W ogólnopolskim kanale TVN widzowie zobaczą dwa konkursy indywidualne zaplanowane na sobotę i niedzielę. Eurosport 1 pokaże dodatkowo piątkowe kwalifikacje, a niedzielne kwalifikacje dostępną będą na żywo wyłącznie w serwisie player.pl. Rywalizację najlepszych skoczków świata, wśród których zobaczymy reprezentantów Polski: Dawida Kubackiego, Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Stefana Hulę, Andrzeja Stękałę, Klemensa Murańkę i Jakuba Wolnego, skomentuje w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze duet Marek Rudziński i Igor Błachut.
Goście i eksperci w studio
Przez cały weekend transmisjom towarzyszyć będą studia – w TVN prowadzone przez Sebastiana Szczęsnego i Damiana Michałowskiego, a w Eurosporcie 1 przez Pawła Kuwika w piątek i Michała Korościela w sobotę i niedzielę. Wśród gości znajdą się znakomici eksperci i ekspertki: jedna z najlepszych polskich skoczkiń Kamila Karpiel, byli skoczkowie Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, a także Adam Małysz, dyrektor Polskiego Związku Narciarskiego oraz muzyk i miłośnik skoków narciarskich Sebastian Karpiel-Bułecka. W studiach na obu antenach pojawią się również relacje i wywiady prosto z Niżnego Tagiłu przygotowane przez Kacpra Merka. W serwisie player.pl studia Eurosportu nie będą przerywane reklamami.
Przez najbliższe miesiące, widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Transmisja wszystkich zawodów rozgrywanych poza Polską w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w narciarstwie alpejskim, biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, short tracku, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym.
Transmisja wszystkich wydarzeń w Playerze. Dzięki Zimowemu Pakietowi Sportowemu użytkownicy mogą wykupić dostęp do serwisu trwający do końca marca.

Plan transmisji:

Piątek, 19 listopada
15:00, studio przed kwalifikacjami, Eurosport 1 i Player
16:30, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
17:30, studio po kwalifikacjach, Eurosport 1 i Player

Sobota, 20 listopada
15:15, studio przed konkursem, Eurosport 1 i Player
15:35, studio przed konkursem, TVN i Player
16:00, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player
17:45, studio po konkursie, Eurosport 1 i Player
17:55, studio po konkursie, TVN i Player

Niedziela, 21 listopada
14:25, kwalifikacje, Player
15:00, studio przed konkursem, Eurosport 1 i Player
15:35, studio przed konkursem, TVN i Player
16:00, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player
17:45, studio po konkursie, Eurosport 1 i Player
17:55, studio po konkursie, TVN i Player

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger