“Koło fortuny” i “Va banque” z zimową przerwą w emisji! Ile osób zgłosiło się na casting?

Hitowe teleturnieje Telewizji Polskiej (po raz pierwszy od kilku lat) nie będą emitowane premierowo w zimowej ramówce. “Koło fortuny” i “Va banque” powrócą z nowymi odcinkami dopiero w marcu.

Gospodarze teleturnieju "Koło fortuny", fot. TVP

Gospodarze teleturnieju “Koło fortuny”, fot. TVP

“Wyniki oglądalności pokazują, że widzowie chętnie oglądają nie tylko premierowe odcinki teleturnieju, ale również te, które zostały już wcześniej wyemitowane” – informuje Biuro Prasowe TVP.

23 listopada zostanie wyemitowany ostatni premierowy odcinek “Va banque” w tym sezonie. Dwa dni później na zimową przerwę uda się “Koło fortuny”. W kolejnych tygodniach TVP planuje emisję powtórek – “Va banque” codziennie o 18:20 oraz “Koło fortuny” od poniedziałku do piątku o 16:00 i w weekendy o 14:35.

W przypadku “Koła fortuny”, widzowie mogą liczyć na emisję premierowych odcinków specjalnych podczas świąt Bożego Narodzenia oraz w Nowy Rok.

Rekordowe zainteresowanie castingiem do “Koła fortuny”

Przerwa zimowa spowoduje jednocześnie, że w najbliższych miesiącach mniej osób zostanie zaproszonych na casting do teleturnieju “Koło fortuny”. To przełoży się na dłuższy okres oczekiwania na odpowiedź od produkcji w tej sprawie. Co ciekawe, już teraz w kolejce na casting jest aż 88 tysięcy osób – to rekord, jeśli chodzi o polskie teleturnieje, które obecnie są emitowane w telewizji.

>> Jak zgłosić się do teleturnieju “Koło fortuny”? [PORADNIK]

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger