“Czarna róża” od 9 marca w TVP2. O czym opowiada serial i z ilu odcinków się składa?

“Czarna róża” to ukraiński serial, który już 9 marca zadebiutuje w TVP2. Po sukcesie “Czerwonej królowej”, “Urodzonej gwiazdy” i “Kozackiej miłości”, Telewizja Polska nie zamierza rezygnować z rosyjskich i ukraińskich produkcji w prime time. Emisja pierwszego odcinka tuż po “M jak miłość” czyli o 21:40, a kolejne 10, 11 i 15 marca o 21:50.

Czarna róża

Czarna róża

Ukraiński serial z 2016 roku liczy tylko 4 odcinki. W rolach głównych wystąpili: Ivanna Sakhno, Vlad Nikityuk, Viktor Saraykin i Olesya Vlasova. W serialu zobaczymy także Rihardsa Lepersa i Gediminasa Storpirstisa.

“Czarna róża” pokazuje, jak tragedia w Czarnobylu wpłynęła na losy wielu ludzi. Valeria podejmuje pracę w szkole w Prypeci. Tuż po przyjeździe zostaje okradziona. Z pomocą przychodzi jej przystojny wojskowy, Ihor. Valeria zamieszkuje u jego przyjaciół. Ihor adoruje Valerię, lecz kobieta jest obojętna na jego zaloty.

> Francuski serial “Karmazynowe wesele” w TVP VOD i TVP2

Pewnego dnia poznaje inżyniera z elektrowni w Czarnobylu, Vitasa. Zakochuje się z nim z wzajemnością. Ihor nadal walczy o względy Valerii. Dochodzi do wybuchu w elektrowni. Ihor mówi Vitasowi, że Valeria nie żyje. Tymczasem kobieta jest przekonana, że jej ukochany zginął. Po 30 latach spotkają się ponownie.

> “Sanditon” nowym serialem TVP2. Emisja od 16 marca [ILE ODCINKÓW?]

“Czarną różę” zastąpi serial “Sanditon” już 16 marca. Co więcej, od 9 marca po “Czarnej róży” (czyli o 22:30) będzie można oglądać francuski serial “Osiecka”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger