“Lepsza połowa 2” w TVP VOD i TVP2. Emisja o 22:35 w poniedziałki i wtorki

Rok po sukcesie pierwszego sezonu „Lepszej połowy” Telewizja Polska ponownie zaprasza widzów do śledzenia zabawnych perypetii rodziny Nowakowskich Marka i Joli (Artur Żmijewski i Iza Kuna) oraz ich przyjaciół: Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak), Anny (Weronika Książkiewicz) oraz Borysa (Piotr Adamczyk).

Lepsza połowa, fot. TVP

Lepsza połowa, fot. TVP

Po noworocznej premierze pilotażowej 2 odcinków serialu w TVP2, Telewizja Polska zdecydowała o emisji 2. sezonu „Lepszej połowy” w modelu „digital first”. Już od piątku, 8 stycznia od godz. 20:00 premierowe odcinki będą co tydzień udostępniane na platformie vod.tvp.pl. Na antenie TVP2 widzowie będą mogli oglądać serial w poniedziałki i wtorki o godz. 22:35, a powtórki w niedziele o godz. 18:30. Już 11 stycznia zapraszamy na pierwszy odcinek serialu.

W drugim sezonie serialu „Lepsza połowa” nie zabraknie niespodzianek, zwrotów akcji i nowych bohaterów – Mario, w którego rolę wciela się Cezary Pazura oraz Renata, którą gra Olga Bołądź, nieźle namieszają w życiu Nowakowskich!

Ania, po tym jak Zibi wyjechał do pracy w Norwegii, sama zajmuje się wychowaniem rocznego Antosia. Przytłoczona obowiązkami młodej mamy, chętnie korzysta z pomocy byłego męża Borysa. Związek Aleksa i Weroniki kwitnie, choć każde z nich ma zupełnie inne potrzeby życiowe. Marek i Jola próbują rozkochać się w sobie na nowo, chcąc odświeżyć związek i wyrwać się z małżeńskiej rutyny. Czy zgranej grupie przyjaciół uda się zrealizować swoje życiowe plany? O tym widzowie przekonają się w kolejnej odsłonie „Lepszej połowy”. W serialu występują m.in.: Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski, Iza Kuna, Cezary Pazura, Olga Bołądź, Adam Nowak, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Elżbieta Jarosik, Maja Maj, Grzegorz Warchoł, Marcin Hycnar, Mariusz Drężek, Ignacy Liss, Karina Woźniak i Katarzyna Gałązka.

Serial, zrealizowany jest według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa. Reżyserami drugiego sezonu serialu są Artur Żmijewski i Kristoffer Rus. 2. sezon składa się z 16 odcinków.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger