„Lepiej późno niż wcale” od 7 września w Polsacie

7 sierpnia odbyła się konferencja prasowa nowego programu o przyjaźni i podróży życia. Uczestnicy show podzielili się pierwszymi wrażeniami z kilkutygodniowej wycieczki do Azji. Jakie niespodzianki czekają widzów Telewizji POLSAT już jesienią w „Lepiej późno niż wcale”?

Do udziału w wyjątkowym reality show uczestników zaprosił Piotr Polk, aktor znany m.in. z serialu „W rytmie serca”. Jak na ten szalony pomysł zareagował Karol Strasburger? – Pomyślałem, że warto zobaczyć w życiu kraje, których nie znamy – tłumaczył podczas konferencji.

O swojej decyzji opowiedział także Władysław Kozakiewicz. Choć legendarny sportowiec ma na swoim koncie wiele doświadczeń związanych z podróżami, przyznał, że chciał spróbować czegoś zupełnie nowego. – Ciągnęło mnie w świat, żeby zobaczyć go z zupełnie innej strony – mówił. Jak teraz porównałby swoje sportowe osiągnięcia do tego, co przeżył latem? – Azja to jest pikuś w porównaniu ze skakaniem o tyczce – przyznał bez wahania.

Na uczestników show czekało wiele ekstremalnych zadań. – Były rzeczy, których nie chciałem robić podczas tej podróży. Ale to wszystko zobaczycie w telewizji – mówił satyryk Krzysztof Hanke. – Nie tylko oglądaliśmy i zwiedzaliśmy. Myśmy we wszystkim uczestniczyli. Byliśmy wśród samurajów, od razu stawaliśmy się samurajami – żartował kabareciarz. Czy dojrzali mężczyźni poradzili sobie z każdym wyzwaniem?

Najmłodszym uczestnikiem „Lepiej późno niż wcale” jest Rafał Masny, współtwórca kanału Abstrachuje. Gwiazda internetu podsumowała wyjazd krótko: – Dla mnie była to wyprawa życia. Był to tak intensywny czas, że można by go rozłożyć na kilka lat wakacji. Nie żałuję i podjąłbym tę decyzję jeszcze raz.

Emisja programu w piątki o 22:00 (począwszy od 7 września br.) w Polsacie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger