“Zawsze warto”, “Love Island. Wyspa miłości” i “Ninja Warrior Polska” w jesiennej ramówce Polsatu

Najbliższe miesiące będą jak zawsze pełne emocji i nowości! Zaczynając od długo wyczekiwanego serialu „Zawsze warto”, przez gorące reality show „Love Island. Wyspa miłości” do kultowego na świecie programu „Ninja Warrior Polska”. Pojawią się także uwielbiane przez widzów „Przyjaciółki”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Kabaret na Żywo” i „Nasz nowy dom”.

Nowości jesień 2019 Polsat

Polsat – jesień 2019

Gwiazdy chwytają radość i… słońce, które w Telewizji POLSAT jest symbolem doskonałej rozrywki, wielkich serialowych emocji, rzetelnej informacji, niezapomnianych wrażeń sportowych i najgorętszej zabawy. Jesienią będzie świecić równie mocno jak przez cały rok!

NOWOŚCI

„Love Island. Wyspa miłości”

Premiera: 2 września (od poniedziałku do piątku oraz w niedziele), godz. 22:15
Najgorętsze reality show na świecie! „Love Island” to niekwestionowany hit wśród programów randkowych. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już piąta edycja, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna – Karolina Gilon.

W pierwszym odcinku „Love Island. Wyspa miłości” poznamy 10 młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli, w wieku od 18 do 35 lat – pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy chcą znaleźć miłość, ale też przeżyć przygodę życia. Już pierwszego dnia łączą się w pary. Ich sielanka nie potrwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie. Obecni w programie uczestnicy będą musieli zdecydować czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani, albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera pożegnają się z programem.

„Ninja Warrior Polska”

Premiera: 3 września (wtorek), godz. 20:05
„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. To także sprawdzian wytrzymałości, odwagi i hartu ducha. Ten niewyobrażalny tor ma 150 metrów. Całość tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe oraz łańcuchy. Waży około 500 ton i został wybudowany na niemal 5 tysiącach metrów kwadratowych w hali Areny Gliwice. Imponującą konstrukcję dostarczono 14 ciężarówkami. Kolejnym elementem toru są baseny z 430 tonami wody.

„Zawsze warto”

Premiera: 4 września (środa), godz. 21:05
Marta, Dorota i Ada. Na co dzień każda z innego świata, każda z innymi problemami, ale dzięki sile i determinacji wychodzą nawet z najmroczniejszych traum.

Kim są trzy główne bohaterki? Marta (Weronika Rosati) jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą prawniczką. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Poślubiła swoją szkolną miłość, Marka (Jacek Knap). Z czasem okazuje się jednak, że spędziła połowę swojego życia z kimś, kogo zupełnie nie znała. Na skutek licznych życiowych zmian Marta zamierza opuścić prowadzoną przez ojca rodzinną kancelarię i założyć własną. Na drodze staje jej ukochany ojciec, Witold Wardecki (Mariusz Bonaszewski), skrywający liczne tajemnice i podwójne życie adwokat, który nie jest takim ideałem, za jakiego uważała go córka.

PROGRAMY ROZRYWKOWE

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”- Premiera: 13 września (piątek), godz. 20:05
Parkiet show rozbłyśnie nowymi jedenastoma gwiazdami, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze! Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze taneczne sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. Od 13 września w każdy piątkowy wieczór czeka nas wielka dawka rozrywki i emocji, czyli gorące samby, zmysłowe rumby i zachwycające walce.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”- Premiera: 7 września (sobota), godz. 22:05
Elektryzujący show, który znają w Polsce wszyscy! Kolejnych ośmiu artystów będzie pokonywać swoje ograniczenia i słabości, aby najwierniej wcielić się w wylosowane ikony polskiej i światowej muzyki. Każdy uczestnik programu musi zdobyć uznanie jurorów oraz swoich kolegów, aby wygrać odcinek i przekazać nagrodę, czyli czek na 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Wisienką na torcie jest zwycięstwo w całej serii i możliwość wsparcia wybranej organizacji kwotą aż 100 tysięcy złotych.

„Nasz nowy dom”- Premiera: 4 września (środa i czwartek), godz. 20:05
Dwa razy więcej rodzin i trzeci architekt. „Nasz nowy dom” znów rusza z pomocą! W tym sezonie Polsat wyemituje dwa razy więcej odcinków. Zamiast trzynastu, dwadzieścia sześć!

„Kabaret na żywo”- Premiera: 8 września (niedziela), godz. 20:00
Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli humoru na najwyższym poziomie. Po trzech latach emisji, kabarety tradycyjnie w niedzielę na antenie Telewizji POLSAT. W tym sezonie będziemy mogli rozkoszować się ich dowcipami już od godz. 20:00.

SERIALE I PUBLICYSTYKA

Jesienią nie zabraknie także nowych odcinków seriali: “Pierwsza miłość (poniedziałek-piątek, 18:00), “Przyjaciółki” (czwartek, 21:05), “W rytmie serca” (od października) i “Świat według Kiepskich” (od września). Tradycyjnie w Polsacie nie zabraknie “Wydarzeń” (poniedziałek-piątek o 15:50 oraz codziennie o 18:50), “Interwencji” (poniedziałek-piątek, 16:15) i “Państwa w Państwie” (niedziela, 19:30).

“W rytmie serca” nie powróci we wrześniu! Ale fani nie muszą się martwić…

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Karolina pisze:

    Już nie mogę doczekać się serialu “Zawsze warto”. Świetna obsada i ciekawa historia. Jestem ciekawa też polskiej wersji Love Island oraz Tańca z gwiazdami ;D Ramówka Polsatu super 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger