„Love Island Polska” jesienią w Polsacie. Emisja codziennie po 22:00

Najgorętsze reality show na świecie „Love Island Polska” już jesienią w Polsacie! To niekwestionowany hit wśród programów randkowych. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już piąta edycja programu, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna – Karolina Gilon. Emisja programu od września na antenie Telewizji POLSAT!

Love Island Polska Polsat

Love Island Polska – Polsat

W pierwszym odcinku „Love Island Polska” poznamy 10 młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli w wieku od 18 do 35 lat. Będzie to pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy w programie chcą znaleźć miłość, ale też przeżyć przygodę życia. W trwających sześć tygodni randkowych podbojach single już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. Ich sielanka nie potrwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje sporo zamieszania. Obecni w programie uczestnicy będą musieli decydować, czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera będą musieli pożegnać się z programem.

„Love Island Polska” to rollercoaster emocji – ekscytacja, radość, ciekawość drugiej osoby, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i niepewność. Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać swoich potencjalnych partnerów, a także siebie nawzajem. Nie mają telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer będzie na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Ostateczny głos należy do widzów. To oni przez sześć tygodni decydują o losie bohaterów, a także o tym, którzy z uczestników zakwalifikują się do najlepszej czwórki programu i powalczą o nagrodę główną. W finale znajdą się dwie pary, które zaskarbiły sobie największą przychylność widzów. Zwycięzca jest tylko jeden i to do niego będzie należała decyzja, czy chce podzielić się ze swoim partnerem wygraną, czy zachować całą kwotę dla siebie! A jest o co walczyć! Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych!

Aplikacja “Love Island Polska”

„Love Island Polska” to także pierwsze w Polsce interaktywne reality show. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji będą brali udział w różnego rodzaju quizach i ankietach. Będą mogli lepiej poznać uczestników, obejrzeć dodatkowe materiały video i przeczytać niepublikowane nigdzie indziej treści. Użytkownicy aplikacji mogą zostać poproszeni o głosowanie na swoich ulubionych uczestników, wybór zadań, które mieszkańcy willi będą musieli wykonać, połączenie mieszkańców willi w pary, zdecydowanie, którzy z nich powinni iść razem na romantyczną randkę albo wskazanie, kto powinien opuścić program. To widzowie mają decydujący głos w kwestii rozwoju wydarzeń. Aplikacja „Love Island Polska” jest po brzegi wypełniona ekskluzywnymi treściami i najświeższymi informacjami z gorącej Hiszpanii!

„Love Island Polska” to program codzienny emitowany po godzinie 22:00 (w niedzielnych odcinkach podsumowanie tygodnia).

Znamy prowadzącą “Love Island Polska” w Polsacie!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger