„Disco pod Gwiazdami 2019” już 3 i 4 sierpnia w Polsacie! Kto wystąpi?

“Disco pod Gwiazdami 2019” – Przebojowy weekend w Białymstoku. Najlepszy początek sierpnia to muzyczne spotkanie z polskimi i zagranicznymi gwiazdami wielkiego formatu. Na scenie artyści, którzy porywają tłumy podczas występów na żywo, a także przyciągają przed ekrany miliony telewidzów oraz internautów. Zapraszamy na wyjątkową imprezę w samym środku wakacji.

Disco pod Gwiazdami 2019 Polsat

Disco pod Gwiazdami 2019 – Polsat

Disco pod Gwiazdami 2019” to impreza, na której królują wielkie gwiazdy i wielkie przeboje. W sobotę, 3 sierpnia, w Białymstoku nadejdzie czas na miłość w polskim wydaniu. Wystąpią: Maryla Rodowicz, Feel, Doda, Boys, Urszula, Nowator, Classic, Top Girls, Miły Pan, Mezo, Chłopaky. Drugiego dnia wydarzenia – w niedzielę, 4 sierpnia – miłość i muzyka wyruszy na podbój świata. Imprezę uświetni międzynarodowa mieszanka gwiazd: CC Catch, Fun Factory, Claydee, Mirami, Danzel, Captain Jack, AronChupa, Arash, Fragma, Brave, Bellini.

– W tym roku postawiliśmy na miłość, bo to temat, który od zawsze łączy się z muzyką i łączy nas ludzi, bez względu na wszystko. Dlatego zarówno w dniu polskim, jak i w dniu zagranicznym motyw miłości będzie tym najważniejszym. Co więcej, każdy z polskich artystów oprócz swoich największych przebojów zaprezentuje przygotowaną specjalnie na „Disco pod Gwiazdami” nową wersję kultowej piosenki o miłości. Na scenie razem z Dodą „Odkryjemy miłość nieznaną”, a Feel specjalnie dla widzów przygotuje „Wielką miłość”. Cieszę się, że impreza, którą po raz szósty będę miała przyjemność reżyserować, zawitała do Białegostoku. Mam nadzieję, że to będzie piękny początek dłuższej historii. Dlatego już teraz zapraszam całe Podlasie na największą dyskotekę. Kochajmy się i bawmy razem pod gwiazdami – zachęca Gabriela Dworniak, reżyser i współtwórca całego przedsięwzięcia.

II Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd. Transmisja w TVP2

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger