“Gra Muzyka” – nowy muzyczny show z Robertem Janowskim od 7 września w TV Puls

„Gra Muzyka” to nowy, 10-odcinkowy muzyczny show Telewizji Puls, produkowany przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Program łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Zasady oparte są na regułach popularnej gry w kółko i krzyżyk.

Gra Muzyka Robert Janowski TV Puls

Gra Muzyka – Robert Janowski w TV Puls

W „Gra Muzyka” liczy się wiedza – aby dojść do finału i wygrać główną nagrodę, uczestnicy muszą znać odpowiedzi na pytania o wykonawców, teksty piosenek, epizody z życia gwiazd, newsy z rynku muzycznego czy o historię wielkich hitów.

W każdym odcinku usłyszymy największe polskie i zagraniczne hity muzyczne. Usłyszymy piosenki w wykonaniu zaproszonych do studia gwiazd: Dody, Piotra Cugowskiego, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza. Pojawią się także zespoły:Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, PectusiFeel. Uzupełnieniem programu jest wspaniała oprawa choreograficzna, o którą zadbali:Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Voltoraz artyściTeatru Rampa – Santi Bello Group.

A nad wszystkim czuwa gospodarz programuRobert Janowski, który przeprowadzi również krótkie wywiady z gwiazdami.

– Stałym elementem programu są wywiady z zaproszonymi gośćmi. Bardzo je lubię. Nazwałbym to rozmowami, ponieważ atmosfera gry udziela się nam wszystkim i to sprzyja pogawędkom, anegdotom. To nie są sztywne pytania i odpowiedzi wyuczone na pamięć. Spontaniczność to główna zaleta tego programu. Poza tym to są w większości moi koledzy z branży, znamy się, rozumiemy, mijamy na tych samych koncertach. Wierzę, że przyjmują zaproszenia do tego mojego show, bo mają do mnie zaufanie.– mówiRobert Janowski.

Co Robert Janowski mówi o grze i zawodnikach?

Nasza gra przebiega w niekonwencjonalny sposób, do samego końca nie wiadomo, kto z zawodników dostanie się do finału! I te emocje bardzo się udzielają. Ja sam wiele razy wstrzymywałem oddech i czekałem z napięciem, jaki będzie przebieg rozgrywki. I o to chodzi w naszym programie!– mówiRobert JanowskiPytania dla zawodników miałem napisane, więc odpowiedzi znałem z góry. Natomiast gdybym miał na nie odpowiadać jako zawodnik, to mogłoby być różnie– śmieje sięRoberti dodaje: –Zawodnikom stres się udzielał, to jasne – zwłaszcza jeśli ktoś występuje przed kamerą po raz pierwszy – ale my bardzo dbaliśmy o atmosferę, żeby nie było nerwowo.

Emisja od 7 września, w każdą sobotę o 19:00 w TV Puls.

Nowa ramówka TVP2: “Czar Par” w piątki, “Rodzinka.pl” w niedzielne popołudnia

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger