„Czar par” powraca! Premiera jesienią w Dwójce

“Czar par” powraca po 23 latach przerwy. TVP zdecydowała o reaktywacji teleturnieju. W latach 90. program emitowano w TVP1, a teraz powróci do TVP2– emisja jesienią w piątkowe wieczory. Na razie nie wiadomo, czy program powróci na początku września czy dopiero w październiku.

"Czar par" powraca!

“Czar par” powraca!

„Czar par” to polski teleturniej, którego twórcą jest Bożena Walter. Formuła tego projektu zakłada rywalizację między sobą dwuosobowych zespołów, którego członkami są pary – np. małżeństwa lub osoby zaręczone. Format emitowano na antenie TVP1 od 20 lutego 1993 roku do 27 stycznia 1996 roku. Wyemitowano trzy edycje, w których za każdym razem rywalizowało około 50 par. Gospodarzami programu byli wówczas Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz.

Reaktywowany program ma liczyć dwanaście odcinków. W każdym odcinku będzie odpadać duet, który zdobędzie w danym tygodniu najmniej punktów przyznanych przez jury i ekspertów. W teleturnieju weźmie udział 14 par, z czego do finału przejdą tylko 3 duety- w ostatnim odcinku to widzowie i jurorzy zadecydują o tym, kto wygra program. Nagroda główna w programie wyniesie 300 tysięcy złotych.

Właśnie startują castingi do programu- aby się zgłosić do „Czaru par”, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: czarpar@tvp.pl. W teleturnieju mogą brać udział osoby pełnoletnie. Telewizja Polska w najbliższych dniach rozpocznie oficjalną promocję castingów.

Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi teleturniej, ani kto znajdzie się w jury. “Czar par” będzie emitowany prawdopodobnie w piątki tuż po “Barwach szczęścia” czyli o 20:45. Z kolei seriale emitowane do tej pory w tym paśmie zmienią pory emisji (serial “Rodzinka.pl” zostaje przeniesiony na niedzielę).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger