Z OSTATNIEJ CHWILI! Michał Szpak nie wystąpi na festiwalu w Opolu

Po piątkowych próbach do Opolskiego Festiwalu media obiegła informacja o złym stanie zdrowia Edyty Górniak która po próbach została przewieziona do szpitala. Lecz to nie koniec nie najlepszych informacji dla fanów Opolskiego Festiwalu.

Niespełna parę minut temu dostaliśmy informację że w dniu dzisiejszym na deskach opolskiego amfiteatru z powodu choroby nie wystąpi również Michał Szpak. Na szczęście podczas dzisiejszego koncertu “Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI” wystąpi Edyta Górniak.

>> Kto wystąpi w niedzielnym koncercie “Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI” w Opolu?

Piotr Barański

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Możesz również polubić…

7 komentarzy

 1. AG pisze:

  Michał wracaj do zdrowia jak najszybciej! Przesyłam dużo pozytywnej energii!

 2. Anna pisze:

  To smutna wiadomość😢Zdrowia życzę ❤️

 3. Gosia pisze:

  Przykra wiadomość,ale Michał naprawdę musi bardzo źle się czuć skoro odwołał koncert i występ w Opolu.Szybkiego powrotu do zdrowia życzę Michałowi

 4. emi. t. pisze:

  Kuruj się i wracaj szybko do zdrowia. Jesteśmy myślami przy Tobie. Do zobaczenia za tydzień.

 5. Angel pisze:

  Przykre 😥 życzymy zdrówka Michałowi

 6. Iza pisze:

  Przykro, że się Michał rozchorowal i musiał odwołać występ, jednak zdrowie najważniejsze. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę:)

 7. Iza pisze:

  Czekaliśmy wszyscy my wielbiciele Michała Szpaka i tego co dla nas robi, czekaliśmy na Opolski wieczór trzeci dzień festiwalu. I cóż z tego że wystąpili Edyta Górniak, lecz nie wystąpili Michał Szpak w jakimś sensie ten wieczór jest dla nas wieczorem straconym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger