Wiosna w TVP: “Dance, dance, dance”, “To był rok!”, “Stulecie winnych” i kolejne sezony hitowych programów

Wiosna w TVP to nie tylko kontynuacje hitowych seriali i programów, ale przede wszystkim nowe superprodukcje, jak „Dance, Dance, Dance”, serial „Stulecie Winnych”, nowy program rozrywkowy „To był rok!”. Wiosną w TVP zobaczymy też kolejne odcinki zimowych nowości – bijące rekordy popularności „Sanatorium miłości” oraz nowy medyczny serial „Echo serca” z Kamillą Baar-Kochańską, Antonim Pawlickim i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych; jak również kontynuacje uwielbianych przez widzów seriali i programów rozrywkowych.

Dance, Dance, Dance – wielkie, zapierające dech w piersiach taneczne show, w którym gwiazdy będą odtwarzać choreografie ze znanych światowych teledysków. Dzięki stworzonym w najnowocześniejszej technologii scenografiom, łączącym świat realny z wirtualnym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych, światowych klipów, musicali i filmów tanecznych. W jury programu zasiądą: najpopularniejsza polska trenerka fitness Ewa Chodakowska, tancerka Ida Nowakowska oraz projektant mody i tancerz Robert Kupisz.

Nowością wiosennej ramówki będzie też zrealizowany z wielkim rozmachem serial „Stulecie Winnych” – opowiadający historię wielopokoleniowej rodziny Winnych, wplecioną w dramatyczne wydarzenia XX w. W obsadzie plejada polskich gwiazd, m.in.: Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency, a także aktorzy młodego pokolenia: Weronika Humaj, Karolina Bacia, Barbara Wypych, czy Tomasz Włosok.


W wiosennej ofercie TVP nie zabraknie również rozrywki dla całej rodziny. „To był rok!” to nowy, program rozrywkowy, który przeniesie widzów w dalszą i tą całkiem nieodległą przeszłość! Dwie gwiazdorskie drużyny, na czele których staną kapitanowie: Anna Mucha i Antoni Królikowski będą rywalizowały ze sobą w quizach, dotyczących, w każdym odcinku, jednego, wybranego roku – od lat 60. do początku XXI wieku. Prawdziwa podróż sentymentalna dla starszych widzów i wspaniała lekcja historii dla młodszych. Gospodynią programu będzie Marzena Rogalska.

Wiosną w TVP zobaczymy też kolejne odcinki zimowych nowości – bijące rekordy popularności „Sanatorium miłości” oraz nowy medyczny serial „Echo serca” z Kamillą Baar-Kochańską, Antonim Pawlickim i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych; jak również kontynuacje uwielbianych przez widzów seriali: „M jak Miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Na sygnale” „Rodzinka.pl”, „Za marzenia”, „Ojciec Mateusz”, „O mnie się nie martw”, czy kultowe programy rozrywkowe: „La La Poland”, „Familiada”, „Jaka to melodia?”, „The Wall. Wygraj marzenia”, „Jeden z dziesięciu”, „Koło Fortuny” i wiele innych.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger