Rogalska, Mucha i Królikowski w nowym show “To był rok!”

W piątek 8 marca br. na antenie TVP1 zadebiutuje nowe show „To był rok!”, w którym aktorzy Anna Mucha i Antoni Królikowski oraz zaproszone gwiazdy będą rywalizować w różnych konkurencjach.

fot. Instagram/ Anna Mucha

Formuła „To był rok!” jest podobna do teleturnieju „Kocham cię, Polsko!”: w programie konkurują dwie gwiazdorskie drużyny, na czele których stoją kapitanowie Anna Mucha i Antoni Królikowski. Każdy odcinek jest poświęcony innemu okresowi z przeszłości – od lat 60. ubiegłego wieku do początku wieku XXI.

Gwiazdy będą rywalizować ze sobą w trzech głównych rundach, w quizach dotyczących wybranego roku. Uczestnicy odpowiedzą na pytania związane z popkulturą, modą, obyczajami i życiem codziennym, ale też ze sportem, motoryzacją, zabawkami czy gadżetami. Pytania będą ilustrowane materiałami, m.in. z archiwum TVP. W poszczególnych odcinkach pojawią się m.in. stylizowana na tamte czasy scenografia oraz kostiumy i make-up uczestników, kapitanów drużyn i prowadzącej. Natomiast na scenie pojawią się goście muzyczni.

Program „To był rok!” powstaje na licencji holenderskiego formatu „Oh, wat een jaar!”.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger