“Roztańczony PGE Narodowy” w TVP2

Dziesiątki tysięcy fanów na PGE Narodowym w sercu Warszawy i miliony przed telewizorami, co roku gromadzi największa taneczna impreza w Polsce – Roztańczony PGE Narodowy. Rozrywkę na najwyższym poziomie zapewniają zawsze największe gwiazdy muzyki tanecznej z Polski oraz z zagranicy. Tysiące roztańczonych stóp bawi się przy najgorętszych hitach roku oraz niezapomnianych szlagierach, które porywają publiczność do tańca. Profesjonalna infrastruktura techniczna oraz wspaniałe miejsce jakim jest PGE Narodowy, zapewniają odbiór muzyki na najwyższym poziomie.Na koncert „Roztańczony PGE Narodowy” zapraszamy do Dwójki 22 września o godz. 21.00.

W pierwszej edycji Roztańczony PGE Narodowy w 2016 r. można było podziwiać występy min.: Alphaville, Boney M, Lou Bega, Boys, Akcent, MIG. Impreza zgromadziła 37 tysięcy osób lubiących dobrą zabawę, a fani, którzy nie mogli dotrzeć na miejsce wydarzenia mieli możliwość obejrzenia koncertu za pośrednictwem Telewizji Polsat. Roztańczony PGE Narodowy – najgorętsza impreza jesieni 2017 r., przyciągnęła ponad 50 000 widzów na PGE Narodowy oraz blisko 3 miliony telewidzów, którzy tego dnia wybrali Telewizję Polsat. 23 września 2017 r. internet i media społecznościowe zalały zdjęcia oraz filmy osób, które doskonale bawiły się w samym sercu Warszawy.

22 września 2018 r. uwaga fanów muzyki tanecznej w Polsce będzie zwrócona w kierunku PGE Narodowego. Najbardziej roztańczoną imprezę w naszym kraju uświetnią artyści bijący wszelkie rekordy popularności, już dziś można zapowiedzieć koncert ikony polskiej muzyki Disco – Zenona Martyniuka i zespołu Akcent. Największa gwiazda Rock Polo i twórca megahitu “Miłość w Zakopanem” – Sławomir z pewnością rozgrzeje publiczność na płycie i przed telewizorami. Nie można pominąć również takich osobowości jak Cleo, Stachursky czy Filipa Lato. Poza Polskimi gigantami będziemy gościć również takie legendy jak Sabrina i Londonbeat. Punktem kulminacyjnym tego wieczoru będzie grupa, osiągająca obecnie największe sukcesy w branży muzycznej czyli „Shanguy” znana z hitów „La Loose” i „King Of The Jungle”. Koncert poprowadzą: Iza Krzan, Tomasz Kammel i Norbi.

Tu kupisz bilet:
https://www.ebilet.pl/muzyka/disco-polo/roztanczony-narodowy/.

Piotr Barański

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger