Dorota Szelągowska poprowadzi „Domowe rewolucje” w HGTV

Grupa TVN pracuje nad nowym programem wnętrzarskim „Domowe rewolucje”, który trafi na antenę nowej stacji HGTV. Poprowadzi go Dorota Szelągowska.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, na 2017 rok planowana jest emisja polskiej wersji tego programu wnętrzarskiego “Domowe rewolucje”. Nad reality-show pracuje Grupa TVN, a gospodynią show będzie Dorota Szelągowska. Program trafi na antenę nowego kanału tematycznego HGTV.

W każdym odcinku “Domowych rewolucji” ekipa budowlańców odwiedzi właścicieli mieszkania i przeprowadzi remont wszystkich pomieszczeń. Dorota Szelągowska zajmie się projektem wnętrz oraz przedstawi widzom proste zabiegi na ulepszenie własnego mieszkania.

>> Czytaj również:HGTV poszukuje uczestników do „Domowych rewolucji 2”

Aby zgłosić się do programu należy na adres e-mail domowerewolucje@tvn.pl wysłać zgłoszenie, zdjęcia i opis mieszkania, a także krótki filmik z przedstawieniem siebie i bliskich.

HGTV należy do koncernu Scripps Networks Interactive, właściciela TVN, i zadebiutuje na polskim rynku na początku 2017 roku. Stacja pojawi się w wyniku przekształcenia obecnie dostępnego kanału TVN Meteo Active. Widzowie HGTV będą oglądać zagraniczne formaty wnętrzarskie oraz lokalne produkcje.

>> Czytaj również: “Tu jest pięknie”- nowy program Doroty Szelągowskiej w HGTV

Możesz również polubić…

9 komentarzy

 1. Bożena Włodarczyk pisze:

  Super sprawa, chyba każdego marzeniem jest remont swoich pomieszczeń mieszkalnych gdzie tak jak ja już od dwudziestu lat żyję w ich wnętrzu, i czasami nie mogę już patrzeć na te same ściany, meble, coś by człowiek odmienił, ale to tak wygląda ; a to brak czasu, a to nie tego roku , w przyszłym roku,a to pieniądze poszły na inny cel-ważniejszy,no i można by było wymieniać jeszcze inne przyczyny nie odszykowania swojego mieszkania. A ja marzę i marzę i na tym się kończy , i tyle mojego co sobie obejrzę w programach o remontach mieszkań, i sobie wyobrażam jak by super wyglądało moje mieszkanie w takim a takim stylu , i rozmawiam z mężem o wyremontowaniu jak to byśmy zrobili , a to tak,,a to tak,, no i na tym się kończy. A czasami myślę , jak w tej reklamie ,gdzie puszcza babka psa i kota do kuchni i robią demolkę , ale nie wiem skąd takich zwierząt wziąść , no i czy bym była taka odważna. P.Dorota robi to profesjonalnie , ale pomarzyć można,prawda.

 2. Bożena Włodarczyk pisze:

  co mam napisać , po prostu programy P. Doroty uwielbiam i mogłabym oglądać non stop . Napisałam już wyżej.

 3. Marta42217 pisze:

  Witam, program rzeczywiście świetny i Pani Dorota prowadzi go po mistrzowsku ale czy ktoś może pomóc mi dotrzeć do regulaminu programu? Przeszłam kilka stron wyszukanych przez google i nic… Frustracja jedynie narasta…

  • Tele Rozrywka pisze:

   Pani Marto,
   Proszę wysłać maila z zapytaniem o regulamin na wskazany przez stację adres mailowy umieszczony w artykule 🙂

 4. Magda K pisze:

  Witam serdecznie,
  Marzy nam się remont mieszkania ze względu na narodziny córeczki, która potrzebuje własnego kąta więc chcielibyśmy przenieść kuchnię do salonu aby uzyskać dodatkowy pokój. Chcielibyśmy także dokonać metamorfozy przedpokoju i łazienki. Niestety jako typowo ścisłe umysły, nie mamy zupełnie zdolności do urządzania wnętrz. Proszę o informację, czy jest jeszcze możliwość zgłoszenia do programu p. Doroty. Pozdrawiam
  Magda

  • Tele Rozrywka pisze:

   Witamy,
   Na pewno warto spróbować 🙂 Na wskazany w artykule mail można przesłać pytanie dot. zgłoszenia.
   Pozdrawiamy!

 5. Tina pisze:

  Do kiedy można przesłać zgłoszenie?

 1. 28 października 2016

  […] zabawy, pozytywnych emocji i ciekawych ludzi. Na ekranie pojawi się m.in. Maja Popielarska oraz Dorota Szelągowska (która poprowadzi program „Domowe rewolucje”), a także Katarzyna Kuźma czy Anglik mieszkający w Warszawie – Jimie […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger