Rafał „Roofi” Kamiński i Marcin Hakiel w jury “World of Dance” Polsatu

Rafał “Roofi” Kamiński (członek tanecznej formacji Fair Play Crew) oraz Marcin Hakiel (tancerz i mąż Katarzyny Cichopek) będą obok Michała Malitowskiego, jurorami pierwszej polskiej edycji światowego hitu “World of Dance” w Polsacie.

Rafał Kamiński

„Roofi” jest specjalistą od hip-hopu i breakdance’u, a swoje umiejętności taneczne szlifował w najlepszych szkołach street dance w Los Angeles. Jest finalistą pierwszej edycji „You Can Dance”. Taneczny miks stylów stał się znakiem rozpoznawczym zarówno jego, jak i zespołu Fair Play Crew, który dziś w tanecznym świecie jest już marką. Przygodę z tańcem, która przerodziła się w pasję i sposób na życie zaczynał jako nastolatek w Domu Kultury w Grajewie. Pierwsze treningi jako b-boy rozpoczął w pierwszej klasie szkoły średniej, a inspiracją był film z 1991 roku „Miłość w rytmie rap” („Cool As Ice”) z Vanilla Ice w roli głównej. Chciałem tańczyć jak Vanilla Ice. Wkrótce zaczął trenować z zespołem Fair Play Crew. Potem przyszedł czas na występ i sukces w pierwszej edycji „You Can Dance” (2007), gdzie „Roofi” zajął drugie miejsce. Dzięki programowi jego kariera nabrała tempa. Wraz z grupą Fair Play Crew współtworzył spektakle „Metropolish”, „Morosophus” i „Amatorologia”. Najnowszy taneczno-komediowy międzynarodowy projekt to „Seriously Funny”, z którym z powodzeniem podróżują po świecie.

Marcin Andrzej Hakiel to polski tancerz reprezentujący najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich, reprezentant Polski podczas 1. Konkursu Tańca Eurowizji w 2007 roku w parze z Katarzyną Cichopek. W 2009 roku wystąpił w dziewiątym sezonie programu TVN “Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką taneczną została aktorka Dorota Deląg, z którą zajął dziesiąte miejsce. Od 2008 roku jest mężem Katarzyny Cichopek.

>> WIĘCEJ: Polsat: Michał Malitowski jurorem w programie „World of Dance”

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger