Krzysztof Ibisz poprowadzi teleturniej „Joker” w Super Polsacie

Nowy teleturniej, który Krzysztof Ibisz poprowadzi na antenie Super Polsatu, to francuski format pt. „Joker”. Program będzie prawdopodobnie realizowany w Warszawie, a jego producentem jest ATM Grupa.

W teleturnieju „Joker” uczestnik musi odpowiedzieć na 10 pytań z różnych dziedzin wiedzy. Do dyspozycji ma 7 jokerów, które pomagają przy odpowiedzi, bo likwidują jeden z dwóch wariantów wskazanych przez gracza. Ostatnim, specjalnym ósmym jokerem w grze jest pomoc ze strony zaproszonego przyjaciela uczestnika.

Przy błędnej odpowiedzi w grze traci się trzy jokery. Gdy już nie ma jokerów do dyspozycji, przy złej odpowiedzi uczestnik spada o trzy pola na liście kwot do wygrania (przy poprawnej odpowiedzi awansuje o jedno pole). Gra toczy się do samego końca, do zadania dziesiątego pytania. Nawet, gdy uczestnik spada do progu zerowego, może kontynuować zabawę i próbować odzyskać pieniądze.

W teleturnieju można wygrać 50 tys. zł. Gospodarzem programu jest Krzysztof Ibisz. Emisja „Jokera” jesienią w Super Polsacie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger