Teleturniej “Taxi Kasa” i seria dokumentalna “SuperLudzie” od listopada w Super Polsacie

W niedzielę, 12 listopada 2017 roku Super Polsat rozpocznie emisję dokumentalnej serii „SuperLudzie”, która przedstawia osoby niepełnosprawne. Program poprowadzi Maciej Dowbor. Natomiast 18 listopada na antenie zadebiutuje teleturniej „Taxi Kasa”. Nie będzie to jednak kolejny teleturniej nagrywany w studiu, ponieważ uczestnik będzie odpowiadał na pytania w trakcie podróży taksówką.

“SuperLudzie”

Jest to seria dokumentów przedstawiająca osoby niepełnosprawne. Twórcy programu towarzyszą bohaterom z kamerą, obserwując ich codzienne życie oraz pasje, którym się poświęcają i wkładają w nie całą swoją energię. Widzowie poznają bliżej m.in. Sylwię Gajewską, która choruje na artrogrypozę, zwaną też wrodzoną sztywnością stawów. Sylwia pomimo swoich codziennych zmagań jest modelką oraz założycielką pierwszej w Polsce agencji dla niepełnosprawnych modelek i modeli. W programie wystąpią również: Iwona Cichosz – Miss Świata Głuchych oraz finalistka programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”, Rafał Gręźlikowski – podróżnik po amputacji nogi, który zwiedza świat na rowerze, poszukując ruin zamków oraz Bartosz Ostałowski – jedyny na świecie kierowca wyścigowy po amputacji obydwu rąk.

Gospodarzem audycji jest Maciej Dowbor. Dokumentalną serię „SuperLudzie” na antenie Super Polsatu będzie można oglądać w niedziele o godz. 11.00 i 17.00, począwszy od 12 listopada 2017 roku.

“Taxi Kasa”

Jest to teleturniej, w którym gdy gracz udzieli poprawnych odpowiedzi na pytania i dojedzie do wskazanego przez siebie celu, wygra pieniądze. Uczestnik raz może poprosić o pomoc przechodnia i zadzwonić do znajomego. Jeśli jednak pasażer trzy razy udzieli błędnej odpowiedzi, będzie musiał zakończyć kurs i wysiąść z taksówki.

Premiery teleturnieju „Taxi Kasa” będzie można śledzić od 18 listopada w soboty o 19:00, a powtórki w czwartki o 11:30, 18:30 i 23:30. Każdy odcinek potrwa około 30 minut. W 2005 roku teleturniej o takich samych zasadach nadawała telewizyjna Czwórka (wtedy pod nazwą „Taxi”). Program prowadził Dariusz Lech.

>> PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Joker” Krzysztofa Ibisza od 6 listopada w Super Polsacie

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger