Show “Tylko jeden” od 6 marca w Polsacie. Prowadzącą Blanka Lipińska

Już 6 marca w Polsacie wystartuje reality-show “Tylko jeden”. Program będzie emitowany po “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a poprowadzi go Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska w show “Tylko jeden”

Wiosenny show koncentruje się na dziesięciu uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie będą im towarzyszyć na sali treningowej, we wspólnym, zamkniętym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Ich przewodniczką, opiekunką i powierniczką będzie właśnie Blanka Lipińska, dla której „Tylko Jeden” to zupełnie nowe wyzwanie.

– Współpraca z mediami przy okazji gal KSW czy promocja książki i filmu to coś zupełnie innego niż prowadzenie telewizyjnego reality show. Jestem jednocześnie podekscytowana i podenerwowana swoją rolą w projekcie „Tylko Jeden”. Na pewno czeka mnie wiele nauki, ale zamierzam się przy tym dobrze bawić. Widzowie zobaczą mnie taką, jaka jestem na co dzień, bo uważam, że w takich sytuacjach tylko naturalność się obroni – zaznacza prowadząca nowego reality show Telewizji POLSAT.

„Tylko Jeden” startuje 6 marca. Rywalizacja potrwa osiem tygodni, a decydująca o zwycięstwie w całym programie walka finałowa odbędzie się podczas gali KSW.

Blanka Lipińska po zawodowym MMA porusza się tak samo dobrze, jak po świecie show-biznesu i literatury. Wiosną twórczyni legendarnych KSW Ring Girls zaprezentuje się w nowej roli.

Blanka Lipińska z MMA na najwyższym poziomie związana jest od 2011 roku. Właśnie wtedy rozpoczęła współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki – organizacją, która z czasem stała się największym promotorem mieszanych sztuk walki w Europie. Przyszła autorka cyklu bestselerowych powieści początkowo zajmowała się w KSW tylko tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls. Ale było jej mało, dlatego zaczęła brać udział w nagrywaniu zwiastunów. Niejednokrotnie pracowała też za kulisami kolejnych gal organizowanych przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Na przestrzeni lat nawiązała przyjaźnie z czołowymi zawodnikami polskiego MMA, poznając tym samym tajniki tego sportu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger