“My3” od 11 listopada w Polsacie

W sobotę, 11 listopada o 8:00 na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program dla dzieci i młodzieży – “My3”. Nowa propozycja pokaże młodym odbiorcom, na co warto zwrócić uwagę w otaczającym ich świecie. Prowadzące udowodnią, że nauka, odkrywanie i rozwijanie pasji mogą być ciekawym, a nie tylko wymagającym ciężkiej pracy doświadczeniem.

fot. Polsat

Tytuł programu został zaczerpnięty od nazwy zespołu muzycznego “My3”, który tworzą Natalia, Julia i Karolina “Grefi”. Wokalistki wyłoniono w castingu spośród setek kandydatek z całej Polski. Każda z dziewczyn to zupełnie inna osobowość. Razem tworzą niezwykle barwne i inspirujące trio, które zabierze widzów w kolorowy świat marzeń i nauki. Prowadzące pokażą młodym widzom różne techniki rysowania i innych prac manualnych oraz jak przygotować prosty i pożywny posiłek. Poprowadzą również zajęcia z choreografii i zaprezentują piosenki z premierowej płyty zespołu My3. Przekonają też widzów, że ćwiczenia WF nie muszą być ciężkimi zajęciami, których należy unikać, a przyjemną zabawą. Julia, Natalia i Karolina przygotowały też specjalny kącik urody i ciekawostki z różnych dziedzin życia.

W każdym odcinku prowadzącym będzie towarzyszyć grupa dzieci. Razem z dziećmi wokalistki zastanowią się, jak rozwiązać życiowe problemy, z którymi borykają się najmłodsi i nastolatki. Wspólnie porozmawiają z gośćmi specjalnymi, a ci odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Zdradzą sekrety z dzieciństwa, czasów szkolnych, opowiedzą na czym polega ich praca i jak rozwijają swoje pasje.

Program “My3” będzie miał własną stronę www oraz profile w różnych kanałach mediów społecznościowych. Ideą produkcji jest zainspirowanie dzieci do odkrywania świata, poszukiwania autorytetów oraz zachęcenie ich do odnalezienia pasji i czerpania z niej radości. Emisja programu na antenie Telewizji Polsat w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 8.00.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger