Monika Mazur prowadzącą magazyn „Lajk!” w TVP2

Monika Mazur – aktorka znana m.in. z roli ratowniczki Martyny w serialu „Na sygnale” – poprowadzi lifestylowy magazyn „Lajk!” emitowany w TVP2. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem Monika będzie zapraszać widzów za kulisy najciekawszych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych w całym kraju.

Najbliższe wydanie magazynu „Lajk!” z udziałem Moniki Mazur już w sobotę 14 października o godzinie 10:45. Tego dnia duet prowadzących zaprosi widzów do Wrocławia. Nieprzypadkowo, bowiem Wrocław to rodzinne miasto Moniki! Widzowie będą mieli okazję odwiedzić m.in. wrocławskie Afrykarium. Miejsce absolutnie wyjątkowe, uhonorowane zaszczytnym tytułem czwartego cudu świata wśród ekspozycji ogrodów zoologicznych na całym świecie.

Co jeszcze czeka widzów w najbliższym wydaniu magazynu „Lajk!”? Bollywood w sercu Warszawy, czyli relacja z Indian Film Festival. Dowiemy się również, które gwiazdy zdaniem „Fashion Magazine” zasłużyły na tytuł najlepiej ubranych Polaków. Na deser zaś – wyjątkowe spotkanie z Natalią Kukulską. Nie zabraknie także stałych cykli: „Dajemy lajka” i „Café książka”.

„Lajk!” – sobota, godz. 10:45, niedziela, godz. 19:30, TVP2

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger