„The Voice Senior” w grudniu w TVP2

Telewizja Polska zakupiła prawa licencyjne do realizacji polskiej wersji programu „The Voice Senior”. Program zadebiutuje na antenie Dwójki prawdopodobnie w grudniu, czyli po zakończeniu emisji programu “The Voice of Poland”, a jednocześnie przed startem “The Voice Kids”.

W „The Voice Senior” występują utalentowani wokalnie uczestnicy, ale warunkiem wzięcia udziału w programie jest ukończenie 60. roku życia. Występy na wszystkich etapach show oceniają trenerzy. Zasady są bardzo podobne jak w „The Voice”: seniorzy biorą udział w castingach, wybierają drużynę ulubionego trenera i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi, a w finale – walczą o nagrodę główną.

„The Voice Senior” jest kolejną modyfikacją należącego do Talpa Content formatu telewizyjnego „The Voice”, który zyskał popularność na całym świecie i od wielu lat realizowane są lokalne wersje. Talpa po raz pierwszy zaprezentowała „The Voice Senior” podczas zeszłorocznych targów telewizyjnych MIPTV w Cannes. Dotychczas powstało dziewięć lokalnych wersji tego show w takich krajach, jak Holandia, Rosja i Niemcy.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger