Jesień w Polsacie

Telewizja Polsat na jesień 2017 roku przygotowała dla swoich widzów trzy nowości – przygodowe reality-show, poszukiwania puszystych modelek oraz nowy serial “W rytmie serca”. Na antenę wracają także sprawdzone pozycje jak m.in. “Przyjaciółki”, “The Brain. Genialny umysł” czy “Twoja twarz brzmi znajomo”.

fot. Polsat

NOWOŚCI

“Wyspa przetrwania”- piątek, godz. 20:00 (od 8 września)

„Wyspa przetrwania” to przygodowe reality show, w którym zobaczymy szesnastu gotowych na wszystko śmiałków: ośmioro kobiet i mężczyzn. Aby znaleźć się na Fidżi musieli przejść trudne, wieloetapowe eliminacje, drobiazgowe badania lekarskie i wyczerpujące testy sprawnościowe na Sali treningowej i basenie. Wybrańców różni wszystko: wiek, zawód, zainteresowania, siła, odporność na stres i umiejętność współpracy w grupie. Łączy tylko jedno – determinacja, by przetrwać na wyspie jak najdłużej. Pozostawieni sami sobie rozbitkowie zostaną podzieleni na dwa plemiona i będą musieli zapewnić sobie ogień, żywność i schronienie. Odwaga, pamięć, siła, wytrwałość strategia i spryt okażą się niezbędne w rywalizacji o różne przedmioty pozwalające na przeżycie oraz totem oznaczający nietykalność. Każdego wieczora przegrani w konkurencji wezmą udział w głosowaniu, w którym wyeliminują kogoś spośród siebie. W tym programie liczyć się będzie fizyczna i psychiczna wytrzymałość, pomysł na przeżycie w dżungli i wśród współplemieńców. Program to światowy hit, który doczekał się 34 edycji w USA, 21 we Francji, 16 edycji w Szwecji, 11 we Włoszech, 13 w Belgii, 15 w Norwegii, 16 w Hiszpanii, czy 19 w Danii. Łącznie program jest lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie. Polską edycję „Wyspy przetrwania” poprowadzi dziennikarz Radia Zet Damian Michałowski.

“Supermodelka Plus Size”- środa, godz. 20:35 (od 6 września)

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Nadchodzi rewolucja i nowy ideał kobiecego piękna – „#Supermodelka Plus Size”! Zbliża się czas, w którym królować będzie niedoceniony do tej pory rozmiar plus size. Udowodnimy, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być bardzo atrakcyjny. Damy przepustkę do kariery w modelingu kobietom pełnym krągłości i wdzięku. W ostatnich latach branża modowa przechodzi spektakularny przełom i wiele marek otwiera się na duże rozmiary. Tylko w samych w Stanach Zjednoczonych, wartość rynku plus size wynosi około 20 miliardów dolarów. Dlatego także w Polsce poszukamy tej jedynej, która zostanie pierwszą polską #Supermodelką Plus Size. Pomogą nam w tym cztery wyjątkowe osobowości ze świata mody: projektantka Ewa Minge, austriacki fotograf polskiego pochodzenia Emil Biliński, najsłynniejsza polska modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz Mister Polski i bloger Rafał Maślak. Dobrym duchem i mentorką uczestniczek będzie kolorowy ptak polskiej mody i słynna blogerka Macademian Girl. Kogo jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie? Przekonamy się od 6 września w Polsacie.

“W rytmie serca”- niedziela, godz. 20:00 (od 10 września)

Gdy wydaje Ci się, że panujesz nad wszystkim: praca jest twoją pasją i masz konkretne plany na przyszłość – los płata ci figla. Niespodziewanie wraca do Ciebie przeszłość, od dawna skrywane sekrety wychodzą na jaw i zmieniają wszystko. Na życiowym zakręcie zobaczymy bohaterów serialu „W rytmie serca”, wykreowanych przez Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego, Marię Dębską, Piotra Polka i Dariusza Toczka. Wyraziste postacie stworzą genialni aktorzy: Piotr Fronczewski i Małgorzata Foremniak. Producentem serialu jest Tadeusz Lampka. Reżyserem i głównym scenarzystą jest Piotr Wereśniak, a operatorem obrazu jest Jarosław Żamojda. Autorami scenariusza są także: Robert Mąka, Tomasz Klimala oraz Bartłomiej Konarski. Jesienią widzowie zobaczą trzynaście odcinków.

KONTYNUACJE

„The Brain. Genialny umysł”- wtorek, godz. 20:00 (od 5 września)

W pierwszej edycji show „The Brain. Genialny Umysł” uczestnicy udowodnili, że ich zdolności wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji. Przed nami drugi sezon programu, w którym nie zabraknie ekscytujących konkurencji. Do rywalizacji w parach staną naprzeciwko siebie prawdziwi geniusze umysłu z różnych stron świata między innymi z Hiszpanii, Rosji i Polski. Ponownie przekonamy się o sile ludzkiego mózgu i dowiemy się do czego można wykorzystać niezwykłe, drzemiące w głowach zdolności. Umiejętności uczestników ocenią jurorzy: nowy w tym gronie Remigiusz Wierzgoń, czyli ReZigiusz – jeden z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce, idol młodzieży i ceniony ekspert od gier komputerowych oraz aktorzy Anita Sokołowska i Cezary Żak. O możliwościach umysłu wypowie się także ekspert w dziedzinie badań nad mózgiem, pracownik naukowy University of California, San Diego dr Mateusz Gola. Program poprowadzi Jerzy Mielewski.

„Kabaret na żywo”- niedziela, godz. 21:00 (od 17 września)

W tym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości, dlatego jesienią w „Kabarecie na żywo” widzów czekają nowe skecze, piosenki i dowcipy. W role polityków, policjantów, studentów, kibiców, imprezowiczów i…bab wcielą się pierwszoligowi artyści naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy skutecznych graczy zespołowych m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski jak i błyskotliwych indywidualistów: Katarzynę Pakosińską, Ewę Błachnio, Marcina Dańca, Cezarego Pazurę, Grzegorza Halamę czy Jerzego Kryszaka. Nie zabraknie również zgranych duetów z kabaretów Rak, Chyba czy K2. Po raz pierwszy w cyklu „Kabaret na żywo” wystąpią Paranienormalni. Nowością jesiennego sezonu będzie cotygodniowa parodia kabaretu. Na koniec sezonu spośród wszystkich zaprezentowanych widzowie wybiorą tę najlepszą.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”- sobota, godz. 22:10 (od 9 września)

To już ósma edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – show, który przez lata zaskarbił sobie grono wiernych fanów. Jesienią na scenie programu zobaczymy kolejnych ośmiu artystów, którzy dadzą z siebie wszystko, by jak najlepiej wcielić się w ikony polskiej i światowej muzyki. O Złotą Twarz i 100 000 tysięcy złotych na dowolny cel charytatywny powalczą: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Krzysztof Antkowiak, Marcel Sabat i Mariusz Ostrowski. W ósmym sezonie uczestników czekają nowe konkurencje. W jednej z nich – „Wyzwaniu” – dwóch uczestników wykona ten sam utwór. Będą ścigać się więc nie tylko z samymi sobą, ale też rywalami w programie. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, a występy uczestników ocenią: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Bartek Kasprzykowski.

„Nasz nowy dom”- czwartek, godz. 20:00 (od 7 września)

Dziesiątki tysięcy przejechanych kilometrów, ponad 12 tysięcy zgłoszeń, 500 dni na budowie, 100 odcinków i 100 szczęśliwych rodzin, którym pomogliśmy – to krótkie podsumowanie ponad 4 lat pracy na planie „Naszego nowego domu” – produkcji, która niesie pomoc i zmienia życie swoich bohaterów. W najnowszym sezonie po raz pierwszy odwiedzimy Wielkopolskę. W 100 odcinku programu pośpieszymy z pomocą do Wągrowca, gdzie wyremontujemy mieszkanie, dzielnej pani Moniki samotnej wychowującej małą Magdę. Katarzynę Dowbor, architektów Martynę Kupczyk i Macieja Pertkiewicza oraz kierowników robót Artura Witkowskiego i Wiesława Nowobilskiego czeka jubileuszowy tort i satysfakcja z ogromu pomocy, którą już udało się przekazać bohaterom wszystkich odcinków dziewięciu edycji programu. Setny odcinek widzowie zobaczą na antenie Polsatu 12 października. Seria składa się z 12 odcinków.

„Przyjaciółki”- czwartek, godz. 21:10 (od 7 września)

Już od pięciu lat miliony fanów kibicują serialowym „Przyjaciółkom” i po finale każdej serii domagają się więcej. Co czeka Ankę (Magdalena Stużyńska – Brauer), Zuzę (Anita Sokołowska), Ingę (Joanna Liszowska) i Patrycję (Joanna Liszowska) w dziesiątej serii „Przyjaciółek”? Czy Anka i Paweł będą mogli cieszyć się sobą i swoim małżeństwem mimo tragicznego finału wesela? Czy Wiktor odzyska Patrycję? Czy los ponownie połączy Zuzę i Janka? Czy Inga pozwoli zrobić z siebie zrobić kurę domową? Jedna rzecz jest niezmienna, czyli ogromna przyjaźń między dziewczynami. W dziesiątej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada gwiazd, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Katarzyna Glinka, Karolina Nowakowska, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz, Kamil Kula i Mariusz Bonaszewski. Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach – Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza: Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska. Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” od 7 września na antenie Telewizji Polsat.

Na antenę wraca także kultowy“Świat według Kiepskich”(środa, godz. 20.00, od 6 września) oraz“Pierwsza miłość”(poniedziałek – piątek, godz. 18:00, od 4 września). Jesienią widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych:“Trudne sprawy”(poniedziałek-piątek, godz. 13.00, od 4 września),“Dlaczego ja?”(poniedziałek-piątek, godz. 14.45, od 4 września) oraz“Zdrady”(czwartek, godz. 22:15, od 7 września),“Gliniarze”(poniedziałek-piątek, godz. 17.00, od 4 września) i“Na ratunek 112”(poniedziałek-piątek, godz. 16.30, od 4 września).

Polsat stawia także na publicystkę. Oprócz codziennych “Wydarzeń”, jesienią na antenie Polsatu nie zabraknie także magazynu reporterów “Interwencja” (poniedziałek-piątek, godz. 16.15, w soboty o godz. 21.00 w Polsat News) oraz popularnego wśród widzów programu interwencyjnego “Państwo w państwie” (w każdą niedzielę o 19:30).

Na antenie Polsatu nie zabraknie także sportu. Wydarzeniem będą mecze reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Mundialu w Rosji: 1 września z Danią, 4 września z Kazachstanem, 5 października z Armenią oraz 8 października z Czarnogórą. Do 3 września Polsat będzie relacjonował rozgrywane w Polsce siatkarskie Mistrzostwa Europy, z kolei od 20 września o medale Mistrzostw Europy będą walczyć również siatkarki.

Filmowa jesień w Polsacie to przede wszystkim pozycje, które będą miały swoją polską premierę telewizyjną na antenie otwartej. Wśród nich m.in. “Kingsman: Tajne służby”, “Marsjanin”, “Agentka”, “Więzień labiryntu: Próby ognia” oraz “Fantastyczna czwórka” (2015).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger