Wiosna w TVN

Serial “Belle Epoque”, nowy talk-show “36,6°C”, “Misja pies” z Joanną Krupą oraz wielki powrót “Milionerów” – to nowości wiosennej ramówki TVN. Nie zabraknie także kontynuacji sprawdzonych hitów, w tym m.in. “Agent – Gwiazdy”, “MasterChef Junior”, “Druga szansa” czy “Żony Hollywood”.

Największym hitem wiosennej ramówki TVN będzie nowy serial “Belle Epoque” (środa, godz. 21.30, od 15 lutego). Nowa produkcja to zderzenie dwóch światów. Miłości, namiętności i piękna epoki z brutalnymi zbrodniami, które na początku XX wieku wstrząsnęły Krakowem. Jedno z okrutnych morderstw sprowadza do miasta Jana Edigeya-Koryckiego. W rolach głównych zjawiskowa Magdalena Cielecka oraz brawurowy Paweł Małaszyński.

Kolejnym hitem wiosennej ramówki TVN jest powrót teleturnieju “Milionerzy” (poniedziałek-czwartek, godz. 20.55, od 13 lutego). Na fotelu prowadzącego niezastąpiony Hubert Urbański, jego charakterystyczna brew oraz kultowe pytanie “Czy to jest twoja ostateczna odpowiedź?”. Pojawi się także kilka zmian. Więcej informacji o programie TUTAJ.

Na antenę TVN powraca Ewa Drzyzga z nowym programem “36,6°C” (sobota godz. 18.00, od 18 marca). Będzie to rodzaj medycznego talk show. Ewa Drzyzga w asyście ekspertów – lekarzy, zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie. W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawiane będą sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Więcej informacji o programie TUTAJ.

Czwartą nowością będzie także program “Misja pies” (od marca), który poprowadzi Joanna Krupa, która wraz z psim behawiorystą, pomoże wychować niesfornego pupila oraz znaleźć idealnego psa dla rodzin gotowych na zwierzęcy obowiązek. Specjaliści w tej dziedzinie dołożą wszelkich starań, by relacje pupili i właścicieli były pełne harmonii i szczęścia, nawet jeżeli czasem dochodzi między nimi do głośnego szczekania.

Wiosna 2017 na antenie TVN to także powroty. Kinga Rusin poprowadzi drugą edycję programu “Agent – Gwiazdy” (wtorek, godz. 21.30 (od 14 lutego). Spędzić noc w temperaturze minus 10 stopni. Wziąć udział w morderczym wyścigu kolarskim na wysokości ponad 4000 metrów. Wskoczyć do wody z prawie 10 metrów. Żyć z dala od cywilizacji, w najbardziej oddalonych od życia częściach Argentyny. Podejmować ryzyko na rozległych bezludnych wydmach i piaszczystych plażach. Mierzyć się z lękiem przed nieznanym. Stanąć do walki z samym sobą, ale przede wszystkim prawidłowo wytypować Agenta. Oto, co czeka uczestników drugiej serii programu. Więcej informacji o programieTUTAJ.

Stacja pokaże także drugą edycję programu “MasterChef Junior” (niedziela godz. 20.00, od 19 lutego), który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic. W drugiej edycji programu nie zabraknie smacznych i pięknych potraw, niespodzianek oraz prawdziwych, dziecięcych emocji. Młodzi uczestnicy swoją pasją i smakiem ponownie będą przekonać Anię Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana.

Na antenę z nowymi odcinkami wraca także “Druga szansa” (poniedziałek, godz. 21.30, od 13 lutego). Wiosną na antenie TVN widzowie poznają kompletnie nowe oblicze Moniki Boreckiej. Dotychczas zdeterminowana i nieustępliwa producentka i agentka gwiazd będzie musiała sprawdzić się w nowej dla siebie roli. Czy główna bohaterka będzie w stanie pogodzić bycie mamą z karierą zawodową?

Wiosenna ramówka to także seriale codzienne: “Szkoła” (poniedziałek-piątek godz. 15.30, od 6 lutego), “19+” (poniedziałek – piątek, godz. 16.30), “Ukryta prawda” (poniedziałek – piątek, godz. 17.00, od 6 lutego), “Szpital” (poniedziałek – piątek, godz. 18.00, od 6 lutego) oraz “Na Wspólnej” (poniedziałek – czwartek, godz. 20.15). Wiosna w TVN to również nowe odcinki serii: “Żony Hollywood” (poniedziałek, godz. 22.30, od 13 lutego), “Kuba Wojewódzki” (wtorek, godz. 22.30, od 14 lutego), “Kuchenne rewolucje” (czwartek, godz. 21.30, od 16 lutego), “Ugotowani” (niedziela, godz. 18.00, od 19 lutego), Dzień dobry TVN” (poniedziałek – sobota: godz. 8.00-10.55, niedziela godz. 8.30-11.00), “Co za tydzień” (niedziela, godz. 11.30, od 19 lutego), “Efekt Domina” (niedziela, godz. 11.00, od marca).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger