Ewa Drzyzga wraca do TVN. Wiosną poprowadzi medyczny talk-show „36,6°C”

Zgodnie z zapowiedziami, wiosną 2017 roku na antenę telewizji TVN powraca Ewa Drzyzga. Dziennikarka poprowadzi nowy talk-show medyczny „36,6°C”. W asyście ekspertów – lekarzy, zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie.

W programie „36,6°C” z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawiane zostaną sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Dzięki zespołowi ekspertów i konsultantów widzowie będą mogli poznać najnowsze technologie medyczne i dowiedzieć się jak do nich dotrzeć.

Widzowie dowiedzą się jak łatwo i skutecznie, potwierdzonymi przez specjalistów sposobami, zadbać o zdrowie. Nie tylko poprzez zdrowy styl życia, ale i przez skuteczną diagnostykę, która może zapobiec chorobom lub wykryć ja we wczesnym stadium.

W programie pokazane zostaną także historie pacjentów, sylwetki nietuzinkowych, zdolnych lekarzy, newsy medyczne, najlepsze placówki, metody, rozwiązania, porady dla pacjentów. Nie zabraknie interesujących informacji, porad i wskazówek dotyczących poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny.

Program „36,6°C” na antenie TVN emitowany będzie w soboty o godzinie 18.00 (od 11 marca 2017 roku).

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger