„Milionerzy” w TVN od 9 lutego, cztery razy w tygodniu

W czwartek 9 lutego br. stacja TVN rozpocznie emisję teleturnieju „Milionerzy”, prowadzonego przez Huberta Urbańskiego. Premierowe odcinki widzowie obejrzą cztery razy w tygodniu.

O powrocie „Milionerów” informowaliśmyw listopadzie ub.r. Licencję na realizację lokalnej wersji brytyjskiego formatu „Who Wants to be a Millionaire?” posiada firma Jake Vision. Program poprowadzi Hubert Urbański. TVN rozpocznie emisję nowych odcinków „Milionerów” już 9 lutego br. o godz. 20.55. Teleturniej będzie pokazywany od poniedziałku do czwartku tuż po serialu „Na Wspólnej”, a odcinki potrwają 30 minut.

Do grudnia ub.r. w tym paśmie TVN emitowała telenowelę „Singielka”. Dalsze losy bohaterów można było śledzić na platformie Player.pl. Przypomnijmy, że „Milionerzy” na antenie TVN byli obecni w latach 1999-2003 oraz od stycznia 2008 do końca 2010 roku. Realizacji formatu zaprzestano po odejściu gospodarza Huberta Urbańskiego do Telewizji Polskiej (w 2011 roku został prowadzącym „The Voice of Poland” w TVP2).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger