Zgłoś się do nowej edycji programu „Milionerzy”!

Wraca kultowy teleturniej „Milionerzy”. Program trafi do ramówki w lutym przyszłego roku (o czym informowaliśmy już wcześniej). Już teraz można zgłaszać się do nowej edycji teleturnieju.

Wiosną „Milionerzy” powrócą w klasycznej formule. Aby usłyszeć pytanie za milion należy odpowiedzieć prawidłowo na 11 pytań. By wygrać sumę gwarantowaną należy odpowiedzieć na pytanie nr 2. za tysiąc złotych oraz siódme za 40 tysięcy zł. Można skorzystać z trzech kół ratunkowych: „pytania do przyjaciela”, „pół na pół” i „pytania do publiczności”.

Na fotelu prowadzącego ponownie zasiądzie Hubert Urbański. Aktor, prezenter, a także Agent z programu „Agent. Gwiazdy” jest związany z „Milionerami” od pierwszego odcinka. Charyzmatyczny i przenikliwy znów zelektryzuje całą Polskę pytaniem „Czy to jest twoja ostateczna odpowiedź?”.

„Milionerzy” to kultowy teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który zyskał popularność w ponad 100 krajach na całym świecie dzięki przejrzystym zasadom, ogromnym nagrodom finansowym oraz emocjom godnym dobrego thrillera. Również w Polsce bił rekordy popularności –  wyemitowano w sumie 688 odcinków, a każdy z nich gromadził niemal 3 miliony widzów. Pytanie za milion zostało zadane w historii polskich milionerów dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko raz, 28 marca 2010r. Dobrej odpowiedzi na 12. pytanie udzielił Krzysztof Wójcik.

Formularz zgłoszeniowy do programu można wypełnić TUTAJ.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger