„Tu jest pięknie”- nowy program Doroty Szelągowskiej w HGTV

W marcu 2017 roku na antenie HGTV zadebiutuje nowy program „Tu jest pięknie”, w którym prowadząca Dorota Szelągowska udowodni widzom, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby spędzić czas w wyjątkowym miejscu z niesamowitymi ludźmi.

Nowy program „Tu jest pięknie” zabierze widzów w magiczną podróż po nietuzinkowych miejscach w Polsce, gdzie można zapomnieć o wszystkim i wypocząć. Właściciele i twórcy obiektów opowiedzą jak udało im się stworzyć tak unikalny klimat, połączyć tradycję z nowoczesnością oraz sielskie klimaty ze śmiałym designem.

Dorota odwiedzi położone na Mazurach gospodarstwo na terenie którego można zamieszkać w urządzonym z klasą namiocie, poszukać spokoju w stodole wyposażonej w bibliotekę i salę kinową oraz skorzystać z zabiegów w ekologicznym spa pod gołym niebem. Widzowie przekonają się, że w apartamencie ulokowanym na drzewie w leśnej głuszy, można brać prysznic i korzystać z Internetu. Gospodarze chętnie opowiedzą o dodatkowych atrakcjach, które czekają na odwiedzających. Uczestnictwo w warsztatach jogi, udział w produkcji domowego cydru czy wina, masaż na pomoście oraz możliwość degustacji lokalnych specjałów to tylko część z nich.

W pierwszym odcinku Dorota Szelągowska wybierze się do hotelu Galery 69 w Dorotowie.
To niezwykłe miejsce położone jest na granicy Warmii i Mazur. Jego właściciele zrobili wszystko, żeby dawną szkołę zamienić w prawdziwe dzieło sztuki. Udało się im tego dokonać tylko w cztery miesiące! Drewniane manekiny, oryginalne meble własnego projektu, spa na świeżym powietrzu i wszechobecna sztuka zachwycą Dorotę i będzie chciała zostać tam na zawsze.

Premiera programu „Tu jest pięknie” w niedzielę (5 marca 2017 roku) o godz. 16.15 na antenie HGTV.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger