Startuje Multimedia GO

Sieć Multimedia Polska uruchamia usługę pozwalającą na dostęp do oferty telewizyjnej za pośrednictwem Internetu. Multimedia GO to serwis internetowy i aplikacje pozwalające na oglądanie programów oraz filmów na komputerze, smartfonie, tablecie, a wkrótce także na telewizorach działających w technologii Smart TV.

Dzięki usłudze Multiscreen, realizowanej za pomocą serwisu, abonenci stacjonarnej telewizji cyfrowej Multimedia mogą oglądać na żywo (tj. w czasie rzeczywistym) na urządzeniach mobilnych większość kanałów telewizyjnych dostępnych w ich pakiecie i to na terenie całej Polski – wystarczy dostęp do Internetu (uwaga – ze względu na ograniczenia prawne część kanałów z pakietu telewizyjnego można oglądać tylko w lokalu, w którym podłączona jest stacjonarna telewizja cyfrowa Multimedia).

Multimedia GO oferuje następujące możliwości:

CatchUp TV – jeśli nie zdążyłeś obejrzeć ulubionego programu, z Multimedia GO możesz obejrzeć program telewizyjny wybranego kanału z ostatnich 7 dni bez konieczności nagrywania.

Nagrywarka – nagrywarka sieciowa Multimedia GO pozwala na planowanie nagrań z dowolnego miejsca i odtwarzanie ich na tym samym lub innym urządzeniu w każdej chwili.

Multimedia GO to także biblioteka filmowa VOD. Oglądaj filmy, jak chcesz i kiedy chcesz – możesz zdecydować się na zakup dostępu do pojedynczego tytułu lub, będąc abonentem usługi Multiscreen uzyskać dostęp, za pomocą serwisu Multimedia GO, do Pakietu SVoD zakupionego w ramach stacjonarnej telewizji cyfrowej Multimedia – dotyczy wyłącznie Pakietu filmowego SVoD Strefa Dzieci).

Multimedia Polska umożliwiają już dostęp do kanałów ze swojej oferty przez Internet swoim abonentom w ramach usługi Mmtv.pl. Docelowo usługa ta zmieni nazwę na Multimedia GO.

Więcej informacji na stronie: www.multimediago.pl.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger