“Milionerzy” wracają do TVN. Jakie zmiany?

To już pewne. Zgodnie z zapowiedziami, wiosną 2017 roku na antenę telewizji TVN wraca popularny teleturniej “Milionerzy”. Program ponownie poprowadzi Hubert Urbański. Jakie przygotowano nowości?

“Milionerzy” powrócą w klasycznej i lubianej przez widzów formule. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną (odpowiednio wysokości 1000 zł i 40 000 zł). Aby wygrać główną nagrodę należy odpowiedzieć prawidłowo na 12 pytań. Pytania mają różnorodną tematykę. Każde z pytań ma oznaczony stopień trudności, a także kategorię tematyczną i opracowane jest na podstawie, co najmniej dwóch prawidłowych źródeł.

W drodze do zwycięstwa uczestnik będzie mógł skorzystać z trzech kół ratunkowych: “pytanie do przyjaciela” (zamiast telefonu, pomocnik będzie siedział w specjalnym pomieszczeniu), “pół na pół” i “pytanie do publiczności”.

Na fotelu prowadzącego ponownie zasiądzie Hubert Urbański, związany z polską edycją od pierwszego odcinka. Ponownie zelektryzuje całą Polskę słynnym pytaniem: “Czy to jest twoja ostateczna odpowiedź?”.

Teleturniej “Milionerzy” będzie nadawany od poniedziałku do czwartku o godz. 20.55 na antenie TVN (od 9 lutego 2017 roku).

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 25 stycznia 2017

    […] Kolejnym hitem wiosennej ramówki TVN jest powrót teleturnieju „Milionerzy” (poniedziałek-czwartek, godz. 20.55, od 13 lutego). Na fotelu prowadzącego niezastąpiony Hubert Urbański, jego charakterystyczna brew oraz kultowe pytanie „Czy to jest twoja ostateczna odpowiedź?”. Pojawi się także kilka zmian. Więcej informacji o programie TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger