„Moja mama i twój tata” – nowe reality show w Polsacie

„Moja mama i twój tata” to program randkowy, w którym bohaterami są dojrzali single po przejściach, poszukujący miłości. Każde z nich ma inne doświadczenia życiowe i inną historię. Rodzice będą szukać miłości z pomocą tych, którzy znają ich najlepiej – własnych dzieci. Program poprowadzi Katarzyna Cichopek, a emisja już od września w Polsacie.

„Moja mama i twój tata", fot. Polsat

„Moja mama i twój tata”, fot. Polsat

Dorośli zamieszkają w mazurskiej willi, całkowicie odcięci od świata zewnętrznego. Zdecydują się, aby przez kilka tygodni poznawać i odkrywać siebie nawzajem, budować relacje, i zaskakiwać w zupełnie nowych okolicznościach. Uczestnicy programu to doświadczeni przez życie 40 i 50-latkowie, których historie staną się bliskie niejednemu widzowi. „Moja mama i twój tata” to także program o pięknych emocjach, relacjach z najbliższymi, ale także o trudach codzienności.

Dzieci zamieszkają w drugim domu, w którym na bieżąco będą śledzić i komentować poczynania rodziców. To one będą miały największy wpływ na życie swoich matek i ojców. Wreszcie – inaczej niż w życiu, to dzieci ostatecznie dadzą akcept rodzącym się uczuciom.

Cichopek wraca do Telewizji Polsat

Program poprowadziKatarzyna Cichopek, której wybór na prowadzącą nie jest przypadkowy. Empatyczna, obdarzona niezwykłym darem słuchania i rozumienia ludzi dziennikarka, psycholożka, matka i partnerka, która będzie czuwała nad losami mieszkańców mazurskich willi.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger