„Siły Specjalne Polska” od września w Polsacie

Już tej jesieni będziemy świadkami ekstremalnego projektu, w którym grupa śmiałków udowodni, że można przesunąć granice własnej wytrzymałości psychicznej i fizycznej. Ich mentorzy, którymi są najwybitniejsi byli żołnierze jednostek specjalnych, pomogą im osiągnąć szczyt ich możliwości. „Siły Specjalne Polska” od września w Polsacie.

Siły Specjalne Polska, fot. Polsat

Siły Specjalne Polska, fot. Polsat

18 rekrutów kontra najtrudniejszy test na świecie

W wyjątkowej scenerii Dolnego Śląska, który zachwyca nie tylko pięknymi plenerami, ale także przyciąga niebezpiecznymi dzikimi miejscami, spotkają się ci, dla których w życiu najważniejsza jest adrenalina. W spektakularnych miejscach zmierzą się z najtrudniejszym testem świata – opartym na selekcji do sił specjalnych. Stare kopalnie, opuszczone magazyny, malowniczo położone mosty, a także mroczne podziemia staną się świadkami przełamywania ludzkich granic.

Osiemnastu wybranych rekrutów, pod przywództwem czterech byłych członków elitarnych jednostek, zostanie poddanych zadaniom, opartym na prawdziwych treningach sił specjalnych. Dotrą do swoich najgłębszych lęków, a także wykażą się ponadprzeciętną sprawnością fizyczną. Dosięgną limitów ludzkiej psychiki i przekroczą własne granice wytrzymałości. A to wszystko po to, by stanąć twarzą w twarz ze swoim prawdziwym „ja”.

W programie “Siły specjalne Polska” nie ma eliminacji

Każdy z rekrutów rozpocznie ten ekstremalnie trudny kurs, wnosząc do niego własny bagaż życiowych doświadczeń, naładowany piekielnie ciężkimi historiami. Czy ten program pomoże im zrzucić nadmiar kilogramów i zwyciężyć z samym sobą?

W tym programie nie będzie eliminacji. To uczestnicy zdecydują, gdzie jest granica ich wytrzymałości i kiedy zechcą zakończyć rywalizację. Dzięki temu w programie nic nie będzie pewne, oprócz emocji. Tych na pewno nie zabraknie…

Mentorami rekrutów będą instruktorzy z czterech różnych jednostek wojsk specjalnych: Wojciech „Zachar” Zacharków, Marek „Włóczykij” Stan, Piotr „Gniady” Hajkowski i Piotr „Soyers” Soyka.

„Siły Specjalne Polska” oparty jest na licencji Banijay Group „SAS: Who Dares Win”. Do tej pory program emitowany był m.in. w Australii. Wielkiej Brytanii, Daniii, Holandii oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie cieszył się ogromnym uznaniem i popularnością.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger