60. KFPP w Opolu: Prawie 2 mln widzów i wspaniała zabawa w amfiteatrze [FOTORELACJA]

Tegoroczny KFPP w Opolu oglądał się tak dobrze, jak rok temu. Według danych Nielsena średnia oglądalność trzech festiwalowych dni wyniosła prawie 2 mln widzów w TVP1 i TVP Polonia (udział 21,3%).

60. KFPP w Opolu, fot. R.Tenerowicz

60. KFPP w Opolu, fot. R.Tenerowicz

Najliczniejszą widownię tegorocznego festiwalu zgromadził koncert piątkowy „Wielka Gala. Od Opola do Opola”, który łącznie na antenie TVP1 i TVP Polonia zobaczyło 2,4 mln widzów (udział łączny anten w paśmie koncertu wyniósł 22,8%). W piątek odbyły się także „Debiuty” – występy dziesięciu młodych artystów, którzy walczyli o nagrodę imienia Anny Jantar oraz nagrodę widzów opolskiego festiwalu. Koncert obejrzało 1,2 mln widzów, przy udziałach 21,6%.

Amfiteatr w Opolu, fot. R.Tenerowicz

Amfiteatr w Opolu, fot. R.Tenerowicz

Wśród najliczniej oglądanych koncertów tegorocznego festiwalu na drugim miejscu znalazł się niedzielny – „Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności”. Koncert w momencie najwyższej oglądalności przyciągnął 2,7 mln widzów. Średnia oglądalność wyniosła 2,4 mln widzów.

Wielkie przeboje, znani artyści i wspaniała oprawa – to zagwarantowało wysoką oglądalność i wypełniony po brzegi amfiteatr. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

> WIĘCEJ MATERIAŁÓW NA NASZYM INSTAGRAMIE!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger