1 stycznia rusza 5. edycja „Sanatorium miłości”

W niedzielę, 1 stycznia 2023 r. o godzinie 21:15 TVP1 zaprasza widzów na pierwszy odcinek 5. sezonu „Sanatorium miłości”, najpopularniejszego programu rozrywkowego z udziałem seniorów. Tym razem uczestnicy programu, przełamującego stereotypy myślenia o ludziach starszych, gościli w malowniczym Busku-Zdroju i okolicach.

Sanatorium miłości, fot. TVP

Sanatorium miłości, fot. TVP

We wrześniu odbyły się zdjęcia do 5. sezonu „Sanatorium miłości”, którego ekipa odwiedziła województwo świętokrzyskie. Widzowie, oprócz największych atrakcji Buska-Zdroju, odwiedzą również okoliczne miejscowości m.in.: Wiślicę, Chęciny i Kielce. Uczestnicy reality show Jedynki rozpoczęli turnus od tradycyjnego speedatingu, który tym razem odbył się z opaskami na oczach. Seniorzy wzięli udział w licznych zabiegach zdrowotnych, randkach i różnego rodzaju aktywnościach, zarówno fizycznych, zręcznościowych jak i intelektualnych. Dzięki warsztatom, spotkaniom z ekspertami i zadaniom wymagającym rywalizacji bohaterowie 5. edycji programu przełamywali swoje lęki, słabości, ale również spełniali swoje marzenia.

Kto pojawi się w nowym sezonie?

W 5. sezonie „Sanatorium miłości” wystąpiły dwie mieszkanki Warszawy: Asia i Iwona – jedna z nich wróciła do kraju po czterdziestu latach pobytu w Stanach Zjednoczonych, druga jest aktywną zawodowo urzędniczką, która zwiedziła niemal całą Europę. Podobnie jak rok temu swoją przedstawicielkę będzie miało Podlasie. Bożena to energiczna mieszkanka Augustowa, dla której doba jest zdecydowanie za krótka. Z Tarnowskich Gór przyjechała Ewa, miłośniczka pieszych wędrówek, jazdy na rolkach i rowerze. Z Gdańska przybyła również Ula, emerytowana nauczycielka, która uwielbia czytać. Do „Sanatorium miłości” przybył także fan poezji, którego pasją jest pisarstwo – Zdzisław z Tczewa kończy właśnie swoją drugą powieść. Czy wspólne zainteresowania połączą tę dwójkę? Bydgoszcz i Toruń to dwa rywalizujące ze sobą miasta – źródła niektórych konfliktów sięgają nawet do średniowiecza. Z Bydgoszczy pochodzi stomatolog Anita, która w programie szukała mężczyzny podobnego do niej charakterologicznie. Czy takim okazał się mieszkaniec grodu Kopernika – Krzysztof, który ceni wierność, uczciwość oraz szczerość.

Z Goliny, koło Jarocina, przyjechał Adam, pasjonat dobrych filmów oraz siatkówki, który miał nadzieję, że podczas programu będzie okazja do tańca i śpiewu – czy udało mu się zrealizować to marzenie? Nie zabraknie też reprezentanta Śląska, emerytowanego górnika z Wałbrzycha – Józefa, który wędkuje, ćwiczy na siłowni i wychodzi na tańce. Dla Zbigniewa ze Szczecina ważną wartością w życiu jest Bóg i religia. Zbigniew ma również marzenie – chciałby kiedyś polecieć samolotem. Czy udział w „Sanatorium miłości” pomoże mu je zrealizować? W tej edycji widzowie poznają również, mieszkającego w Norwegii, Dariusza – kierowcę autobusów, dla którego najważniejszy w pracy jest kontakt z ludźmi i który lubi kiedy wokół niego dużo się dzieje.

Ja nie mogę teraz jeszcze niczego zdradzić, ale w Busku zadziała się magia – dlatego gorąco zachęcam do śledzenia V sezonu „Sanatorium miłości” – mówi Marta Manowska, prowadząca program.

Premiera pierwszego odcinka 5. edycji „Sanatorium miłości” w niedzielę, 1 stycznia 2023 o godz. 21:15 w TVP1.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger