Po ośmiu sezonach odchodzi z ”Tańca z gwiazdami”!

Tancerka Walerija Żurawlewa poinformowała w swoich social mediach, że żegna się z produkcją “Tańca z Gwiazdami” po ośmiu sezonach. Jak dodała, rozpoczyna nowy etap w życiu.

Jesienią kolejna edycja ”Tańca z gwiazdami”. Tym razem jednak bez popularnej Lerki na parkiecie w roli trenerki gwiazd. Walerija Żurawlewa postanowiła zakończyć przygodę z hitowym tanecznym show. Co napisała?

“8 cudownych wspomnień. (czułam się już jak „emeryt” w programie, chociaż do Maseraka jeszcze mi daleko). Dziękuje Wszystkim którzy byli i tworzyli moje niezapomniane chwile w tym programie. Nadszedł czas na nowe wyzwania w moim życiu i duże zmiany. Nie żegnam się z Wami, ale dziękuje że byliście ze mną przez ten cały czas”.

A partnerów w programie miała wielu i to bardzo różnych. Na parkiecie towarzyszyli jej: Rafał Jonkisz, Mariusz Kałamaga, Krzysztof Gojdź, Artur Dziurman, Patryk Pniewski, Kamil Mokrzycki, Grzegorz Łapanowski i Paweł Dudek „Czadoman”. Wielu z nich ma z tancerką kontakt do dziś i wspierają ją w jej decyzji o rozpoczęciu nowego etapu w życiu.

Kto wystąpi w nadchodzącej edycji programu Taniec z Gwiazdami?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger