Stalowa Wola – Lato, muzyka, zabawa 2022: Czas na wielki jubileusz disco polo!

Stalowa Wola – Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki w niedzielę, 24 lipca. To czwarty koncert w ramach letniej trasy koncertowej Telewizji Polskiej. Widowisko będzie związane z jubileuszem muzyki disco polo. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Stalowa Wola - Lato, muzyka, zabawa 2022

Stalowa Wola – Lato, muzyka, zabawa 2022

Transmisja koncertu na żywo w TVP2, a powtórka w piątek, 29 lipca o godz. 21:15. Podczas koncertu każdy będzie mógł pozdrowić rodzinę lub znajomych wysyłając SMS-y na numer 7120. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd, atrakcyjne gadżety, a także wakacyjny konkurs, w którym będzie można wygrać samochód osobowy Fiat 500.

We Włocławku wystąpi m.in. Boys, Classic i Playboys. Wkrótce podamy pełną listę artystów, która wystąpi podczas koncertu “30 lat disco polo”.Kolejny przystanek Wakacyjnej trasy Dwójki w niedzielę, 31 lipca w Łomży pod hasłem “Folk Festival”. Muzyczne wydarzenie pod hasłem “Lato, muzyka, zabawa” cieszy się ogromną popularnością. W zeszłym roku, koncerty oglądało średnio1,6 miliona osób. Co więcej, te wyniki zapewniły Dwójce pozycję lidera na rynku telewizyjnym.

>> HARMONOGRAM TRASY KONCERTOWEJ

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger