Fotorelacja z koncertu Roksany Węgiel w Rewalu [GALERIA]

Wakacje, luz i duża ilość czasu… Ten magiczny czas jest wyczekiwanym momentem w całorocznym kalendarzu wydarzeń. Z wakacjami kojarzą się również koncerty z udziałem gwiazd, które cały rok przygotowują się do tego, by w tym wyjątkowym czasie móc wyruszyć w trasę i spotkać się ze swoimi fanami, dając im muzyczną ucztę, na którą tak długo czekali.

Roksana Węgiel, fot. Katarzyna Rudnik

Świat naprawdę się zmienił, przez co sami artyści z niecierpliwością wychodzą na scenę, by móc podzielić się swoją twórczością z tymi, którzy na to liczą. Tak też jest w przypadku Roxie Węgiel. Młoda, zdolna i piękna artystka wyruszyła w trasę, odwiedzając m.in. znane nadmorskie miejscowości dając z siebie całą siebie, a jej fani pokazali jak bardzo czekali na jej powrót na scenę. Koncerty Roxie za każdym razem cieszą się dużym odbiorem. Możliwość przeżycia uczty muzycznej jest tym, czego oczekują młodsi i starsi fani Roxie, a sama artystka z entuzjazmem i uśmiechem na twarzy cieszy się na każde spotkanie z fanami. Rewal był kolejnym przystankiem na jej trasie, a w tamtejszym amfiteatrze nie brakowało osób czekających na Roksanę przez kilka godzin!

O godzinie 20:00 rozpoczął się koncert, a na widowni znalazło się kilkaset osób. Roxie dała z siebie wszystko, by zadowolić fanów, wykonując dobrze im znane przebije podbijające za każdym razem szczyty list przebojów, jak i nowe single stające się po kilku dniach hitami granymi w całej Polsce. Roxie wyglądała pięknie i tak samo pięknie zaśpiewała. Występy na żywo w jej wykonaniu świetnie wychodzą, więc i tym razem było tak samo. Przystanek w Rewalu nie jest ostatnim koncertem z trasy Roxie – mamy dopiero połowę wakacji, więc koncertów jest jeszcze naprawdę wiele, więc warto śledzić kalendarze koncertowe artystów i brać udział w wydarzeniach takich jak muzyczne spotkania z Roxie, które zawsze dostarczają dużo emocji.

opracowanie i zdjęcia: Rafał Świerczyna i Katarzyna Rudnik

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger