Koncert Sławka Uniatowskiego w Wałbrzychu [KONKURS]

Już jutro w piątek 27 września w Starej Kopalni w Wałbrzychu wystąpi Sławek Uniatowski z zespołem. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert promujący nowy album “Metamorphosis”.

Podczas Wałbrzyskiego koncertu publiczność będzie miała okazję wysłuchać między innymi takich utworów jak “Honolulu”, czy “5 rano”. Na koncercie nie zabraknie także piosenek z repertuaru największych idoli Uniatowskiego: Zbyszka Wodeckiego i Andrzeja Zauchy, którym ciepły, barytonowy głos Uniatowskiego nadaje im niecodzienny charakter.

Najnowszy album zatytułowany “Metamorphosis” to autorskie kompozycje do tekstów własnych, Tomasza Organka, Michała Zabłockiego oraz Janusza Onufrowicza. Teksty traktują o miłości, przyjaźni, przemijaniu, nadziei i akceptacji samego siebie. Skłaniają do refleksji. Muzyka to połączenie jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich. Sławek Uniatowski to wybitny wokalista, multiinstrumentalista oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Huston, Celine Dion czy Michaelem Buble. W zeszłym roku został laureatem nagrody Magazynu Fashion dla najlepiej ubranego Artysty w kategorii kultura.

Bilety w cenie: 80 zł, i 95 zł można kupić za pośrednictwem serwisów oraz kasie w dniu koncertu .

www.kupbilecik.pl

www.biletyna.pl

www.bileterka.com

www.kulturairozrywka.pl

UWAGA KONKURS!
Organizatorzy koncertu przekazali dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Można je wygrać w konkursie, który polega na odpowiedzi na proste pytanie:Kiedy odbyła się oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: telerozrywka@gmail.comW treści prosimy również o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu, pod który skontaktujemy się w przypadku wygranej.Konkurs trwa do piątku, 27 września 2019 r., do godz. 12.00.
KONKURS ZAKOŃCZONY. Ze zwycięzcą skontaktowaliśmy się mailowo. Dziękujemy za udział.

Piotr Barański

Uczeń Technikum na kierunku Procesy Graficzne. Pozytywny, nie zna słowa nuda, obecny na każdej imprezie w okolicy jak i na większych festiwalach w Kraju. Uwielbia wolne chwile spędzać pod sceną, robiąc zdjęcia. Uwielbia malarstwo oraz podróżowanie. Zawzięty w dążeniu do celów życiowych, nie zna słowa nie możliwe.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger