Debiut Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera w “Dzień dobry TVN” już jutro! A to nie jedyne zmiany w programie.

Nowi prowadzący, nowe studio, nowa godzina, nowa oprawa! Dzień Dobry TVN jesienią wraca z nową dawką energii! Ważne i ciekawe tematy, inspirujący goście, wciągające reportaże, najistotniejsze wiadomości, rozrywka oraz sprawdzone przepisy kulinarne.

Od nowego sezonu w programie zachodzą zmiany! Do grona prowadzących dołączyli Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Oprócz debiutujących w tej roli dziennikarzy, wydania DDTVN poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Piotr Kraśko. Znane i lubiane duety będą codziennie witać widzów wcześniej, bo już od 7:30. Pierwsze wspólne wydanie Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera już 6 września!

Larę Gessler i Annę Lewandowską znów zobaczymy w DDTVN, chociaż w nieco innych odsłonach. Z Ewą Mierzejewską pokażemy pomysły na odmianę wystroju mieszkania, z Anią Ibisz i Dawidem Koziołem wybierzemy najciekawsze gadżety z rynku (także eko), Ania Wendzikowska podpowie co zobaczyć w kinie, z Qczajem poradzimy jak ćwiczyć, by zachować zdrowie i sylwetkę a wspólnie z Łukaszem Skopem doradzimy jak dbać o ogród!
W weekendy w podróżniczej odsłonie powrócą Michał Cessanis i Mikołaj Rej. Michał poszukiwał będzie sposobów jak za niewielkie pieniądze zwiedzać odległe destynacje. Mikołaj wyruszy w drogę w poszukiwaniu smaku, na początek do swojej ukochanej Francji. O życiu zwierząt i leśnych tajemnicach opowie Marcin Kostrzyński a Małgorzata Socha w swoim cyklu urządzi widzów na nowo!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger