Festiwal “Magiczne Zakończenie Wakacji” już 24 i 25 sierpnia w Polsacie

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji to dwa dni niezwykłej rozrywki. Dzień pierwszy to roześmiana Świętokrzyska Gala Kabaretowa. W drugi dzień Festiwalu czeka na was muzyczna impreza pod hasłem Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Festiwal, który odbędzie się w tej formie w Kielcach po raz czwarty, to kabaretowe i muzyczne podsumowanie roku.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2019 Polsat

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2019

Świętokrzyska Gala Kabaretowa wpisała się już na stałe w kalendarz letnich telewizyjnych kabaretonów. Ponownie w pięknej scenerii Amfiteatru Kadzielnia pragniemy przedstawić największe, kabaretowe hity lata 2018 oraz specjalnie przygotowane na tę okazję premierowe skecze. Wystąpi Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów. Na scenie pojawi się także Kabaret Zachodni, Kabaret Czesuaf i Kabaret K2. Nie zabraknie także Jerzego Kryszaka, Szymona Łąkowskiego i panów z Kabaretu Nowaki. Transmisja kabaretonu w sobotę, 24 sierpnia o 20:05.

Drugiego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji zobaczymy największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w niezwykłym konkursie na przebój lata! Przygotowana jest również niespodzianka, wystąpią gwiazdy z zagranicy jakich jeszcze kielecki amfiteatr nie widział! W konkursie na Przebój Lata 2019 wystąpią: Sarsa, Enej, Komodo & Sykes, CLEO, Lanberry, Marcin Sójka, Roksana Wegiel, Natalia Zastępa, Gromee i Piotr Cugowski. Natomiast Margaret – zwyciężczyni Przeboju Lata 2018 wystąpi z mini recitalem. Pojawią się także goście specjalni z zagranicy- Alvaro Soler, Smith & Thell, Alice Merton, Netta i Ilira. Koncert poprowadzą: Maciej Rock, Jacek Tomkowicz, Igor Kwiatkowski i Patrycja Kazadi. Transmisja koncertu “Przebój Lata RMF FM i Polsat” w niedzielę, 25 sierpnia o 20:05.

Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski poprowadzą teleturniej “Czar par”

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger