Znamy wszystkich trenerów “The Voice of Poland 10”! Wśród nich Margaret i Kamil Bednarek

Już wiemy, kto zasiądzie w jury jubileuszowej, dziesiątej edycji „The Voice of Poland”, która wystartuje już 7. września w TVP2. Nie brakuje zaskoczeń- z poprzedniej edycji talent show pozostał tylko jeden juror.

Margaret w jury "The Voice of Poland 10"

Margaret w jury “The Voice of Poland 10”

W jury „The Voice of Poland 10” po generalnych zmianach pozostał zaledwie jeden juror z 9. edycji – Michał Szpak. Potwierdziły się także plotki, że w 10. edycji talent show znów zobaczymy Tomsona i Barona. W jubileuszowej edycji programu zobaczymy także dwie nowe, niezwiązane wcześniej z programem twarze – Margaret i Kamila Bednarka.

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży to 28-letnia piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów piosenek. Z wykształcenia projektantka mody. Zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 roku. W ciągu sześciu lat wydała trzy albumy- trzeci album pt. Gaja Hornby został wydany w tym roku.

O udziale Kamila Bednarka informowaliśmy już kilka dni temu. Bednarek to także 28-letni piosenkarz oraz autor teksów i piosenek. Jest wykonawcą muzyki reggae. Początki jego kariery sięgają 2008 roku.

“The Voice Senior” od 7 grudnia w TVP2. W jury m.in. Alicja Majewska i Urszula Dudziak

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger