Kanał Echo24 znów nadaje!

Kanał Echo24 znów nadaje! W dniu dzisiejszym kanał wznowił nadawanie po czterech miesiącach przerwy. Kanał został uruchomiony w październiku 2016 roku i działał aż do marca 2019 r. W ramówce były przede wszystkim programy informacyjne i publicystyczne o wydarzeniach we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku.

Echo24

Echo24

Kanał był emitowany w ramach należącego do spółki Echo24 dolnośląskiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (MUX L4), a także dostępny u niektórych operatorów kablowych (Vectra, UPC, Netia, SGT, Moico, Korbank, OTVK).

Według raportu finansowego ATM Grupy w 2016 roku kanał lokalny zanotowało 2,33 mln zł wpływów i 625 tys. zł straty. W raporcie za pierwsze trzy kwartały ub.r. nie podano dokładnych wyników stacji, natomiast zaznaczono, że spółka zanotowała stratę. Właśnie z przyczyn finansowych, stacja została zamknięta, a cały zespół pracujący przy tej telewizji został zwolniony.

Na razie nie została udostępniona nowa ramówka kanału, pomimo, że Echo24 ruszyło w dniu dzisiejszym o 12:00. W samo południe widzowie mogli jednak zobaczyć pierwsze premierowe wydanie serwisu informacyjnego z Dolnego Śląska. Kanał można oglądać na żywo w Internecie. Z kolei portal www.echo24.tv ma ruszyć w najbliższy czwartek.

„Ziuk. Młody Piłsudski” – nowy serial od 1 grudnia w TVP1

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Dominik-Jan pisze:

    Od 31 marca 2018 do 2 lipca 2019 była przerwa emisji, dlatego że z powodu niewystarczającego zapotrzebowania lokalnego rynku na reklamę telewizyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger