Kto wystąpi w nadchodzącej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”?

Przed nami już 23. edycja najpopularniejszego na świecie formatu rozrywkowego o tańcu. Co sezon wybór gwiazd do programu budzi spore emocje na rynku polskiego show biznesu. Kto wystąpi i jaki pomysł na obsadę tym razem zastosuje producent “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i telewizja Polsat?

Taniec z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami

Szybko po zakończeniu wiosennego sezonu “Tańca z Gwiazdami” rozpoczęła się karuzela nazwisk do kolejnej odsłony show Polsatu. Stacja od niedawna stara się połączyć gwiazdy internetu z gwiazdami telewizji, sportu czy muzyki. Czy tym razem też tak będzie? Na to się zanosi.

Portale o gwiazdach wskazują na wnuczkę byłego premiera, Monikę Miller czy Damiana Kordasa, zwycięzcę kulinarnego programu TVN. Piszę się, że wystąpi także Magda Bereda młodą youtuberka i gwiazda Instagrama. Z drugiej strony plotki donoszą o udziale w show aktorki Barbary Kurdej-Szatan i jej męża Rafała oraz piosenkarki Reni Jusis. Zapewne niedługo poznamy cały skład, który uzupełnią inne nazwiska, o których jeszcze portale i gazety się nie rozpisują. Czy stacja zaskoczy nas przedstawicielami innych branż niż telewizja, film czy muzyka i sport? Zobaczymy niedługo.

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami to polski program rozrywkowy oparty na brytyjskim formacie Dancing with the Stars na licencji BBC Worldwide. Od 2014 program emitowany jest na antenie telewizji Polsat.

Pełna lista uczestników programu „Twoja twarz brzmi znajomo 12”!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger