Kontynuacje największych hitów TVN na jesień. Jakie formaty zobaczymy od września?

Jesień w TVN to także premierowe sezony naszych największych hitów, które pokochały miliony widzów. Sprawdźcie, co przygotował TVN dla widzów.

TOP MODEL

Top Model

Największy modowy show powraca i idzie z duchem czasu! W tym sezonie program stawia przede wszystkim na różnorodność, zatem można zostać top model niezależnie od płci, wieku, wzrostu i rozmiaru. Liczy się osobowość, charyzma oraz determinacja. Czy wśród uczestników znajdzie się osoba, która powtórzy sukces Karoliny Pisarek, Jakoba Kosela albo zawojuje show-biznes jak Karolina Gilon?

Na przesłuchania do programu w pięciu miastach w Polsce zgłosiła się rekordowa liczba chętnych. Najmłodsi mieli regulaminowe 16 lat, a najstarszy kandydat 64! Równolegle trwał casting internetowy – zgłoszenia napływały z całego świata: z Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, a nawet Australii! Jurorzy: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wspierani przez Michała Piróga, stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem – wyborem osób, które zawalczą o tytuł Top Model, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek i modeli „D’vision”, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w magazynie „Glamour”. Jednakże w tej edycji nie tylko zwycięzca będzie mógł czuć się wygrany, bowiem już podczas realizacji programu uczestnicy dostaną szansę na zdobycie kontraktów reklamowych z polskimi i międzynarodowymi markami, a co za tym idzie – podbój branży!PREMIERA: 3 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK, 21:30.

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

Nikt jeszcze nie znalazł recepty na udany związek. Co sprawia, że małżeństwa zostają ze sobą na całe życie? Czy to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają? Jakie typy osobowości mają szansę na zbudowanie długotrwałego związku? Na te i wiele więcej trudnych pytań postarają się odpowiedzieć specjaliści pracujący w programie: antropolog, prof. Bogusław Pawłowski oraz znany psycholog Piotr Mosak. W nowym sezonie do ich grona eksperckiego dołączyła psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna – Magdalena Chorzewska.

Naukowcy wspólnie przejrzeli setki kwestionariuszy osobowych, zdjęć i wyników badań. Wszystko po to, żeby znaleźć tych uczestników programu, którzy ich zdaniem mają największe szanse na stworzenie szczęśliwego związku. Jest jeden problem! Swoją drugą połówkę będą mogli poznać dopiero w dniu ślubu. Czy zdecydują się na ten odważny krok i podejmą wyzwanie u boku nieznajomej osoby?

Na tych, którym wystarczy odwagi, aby powiedzieć „tak”, czeka podróż poślubna oraz wspólne mieszkanie. Miłosny eksperyment potrwa miesiąc. Po tym czasie każdy z partnerów będzie musiał podjąć decyzję czy chce dalej budować wspólną przyszłość z wybranym dla niego partnerem.
Jaki będzie finał tego doświadczenia? Czy dopasowane przez specjalistów pary odnajdą się we wspólnym codziennym życiu? Czas pokaże – wszak naukowe podejście nie wyklucza miłości!PREMIERA: 3 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK, 22:30.

DIAGNOZA

DIAGNOZA

Zakończenie poprzedniego sezonu „Diagnozy” przyniosło zmiany w kierownictwie szpitala. Nagła zmiana personalna na stanowisku ordynatora wstrząsnęła Artmanem. Dlaczego Jan, zwykle tak pewny siebie, przy Bognie Mróz traci swój rezon? Jaka łączy ich tajemnica? I co jest w stanie zrobić, żeby nikt nie odkrył dręczącego go sekretu z przeszłości…?

W nowych odcinkach pojawi się Paweł Wilecki (w tej roli Mateusz Kościukiewicz), szanowany prokurator z Rybnika, a do zgranej już ekipy lekarzy dołączy piękna chirurg Kalina Wysocka (w tej roli Kamila Kamińska), która przyciągnie zachwycone spojrzenia męskiej części personelu.

Natomiast życie Anny i Michała nie będzie układać się tak, jak planowali. Gdy dr Wolski dowie się, że jest bardzo poważnie chory, ich związek zostanie wystawiony na próbę. Czy Anna, pochłonięta rozwiązywaniem zagadki z przeszłości swojej i Artmana, będzie dla niego wsparciem? I jaką rolę w prywatnym śledztwie Leśniewskiej odegra prokurator Wilecki? Widzowie dowiedzą się już jesienią.PREMIERA: 4 WRZEŚNIA, WTOREK, 21:30

KUBA WOJEWÓDZKI

KUBA WOJEWÓDZKI

Jesienią widzowie mogą spodziewać się gości z pierwszych stron gazet, arcyciekawych rozmów oraz przezabawnych anegdot i żartów. Kto tym razem znajdzie się w ogniu pytań dociekliwego prowadzącego?

Na jego skórzanej kanapie ponownie zasiądą największe gwiazdy – aktorzy, muzycy, sportowcy i politycy. Wszyscy muszą przygotować się na niebanalne, podchwytliwe pytania i ostry jak brzytwa język Kuby. Ale wizyta u króla TVN będzie dla nich przede wszystkim prawdziwym sprawdzianem z dystansu do siebie i poczucia humoru. Na tym egzaminie nie wyciągną ściągi, nie będą mieli również szansy na poprawkę. Który z rozmówców okaże się być wzorowym uczniem i zda na piątkę? Ocenę wystawią widzowie TVN jesienią. PREMIERA: 4 WRZEŚNIA, WTOREK, 22:30

AMERYKA EXPRESS

AMERYKA EXPRESS
Foto: TVN

Najbardziej emocjonujący program w polskiej telewizji powraca w nowej odsłonie i na nowym kontynencie.W programie bierze udział osiem par. Filip Chajzer z legendą polskiej telewizji – ojcem Zygmuntem, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Lara Gessler z kolegą Piotrem Sałatą, Tomasz Karolak z przyjacielem Jakubem Urbańskim, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajską, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem i tworzący duet Fit Lovers Pamela Stefanowicz z narzeczonym Mateuszem Januszem. Po raz kolejny, przez bezdroża poprowadzi ich Agnieszka Woźniak-Starak.

Reguły programu są niezmienne od początku. Uczestnicy mają przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co spakowali do plecaków. Na miejscu sami muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Przed nimi tysiące kilometrów do pokonania. Wyruszą z Ekwadoru, z jednej z najwyżej położonych stolic świata – Quito – do znajdującego się w Peru Cuzco. Będą podróżować krętymi serpentynami przez bardzo wysokie góry, nocować w lodowatych izbach, w odciętych od świata wioskach po to, by kolejnego dnia znaleźć się w najniebezpieczniejszych miastach Ameryki Południowej. Olbrzymie różnice temperatur, błyskawiczne zmiany pogody, a przede wszystkim choroba wysokościowa bardzo utrudnią podróż i dadzą się we znaki coraz bardziej wycieńczonym podróżnikom.PREMIERA: 5 WRZEŚNIA, ŚRODA, 21:30

KUCHENNE REWOLUCJE

KUCHENNE REWOLUCJE

Magda Gessler nie zwalnia tempa i już po raz 18. wyrusza w Polskę, by pomóc właścicielom w ich walce o dochodowy biznes, smaczną kuchnię, piękny lokal i zadowolonego klienta.

Pasłęk to malowniczo położone miasto w województwie warmińsko-mazurskim, mogące poszczycić się wspaniałymi średniowiecznymi zabytkami. Paulina, otwierając w tym miejscu swoją restaurację „Perfect Pub” liczyła, że dzięki lokalizacji jest skazana na sukces. Niestety pomimo pięknej przestrzeni, różnorodnego menu i świeżych produktów, klienci zamawiają tylko obiady dnia na wynos. Paulina co miesiąc dokłada do restauracji, sytuacja staje się jednak coraz trudniejsza, bowiem właścicielka spodziewa się pierwszego dziecka. W tej sytuacji pomóc może tylko Magda Gessler!

Paweł także boryka się z problemem braku gości, choć wszystko, co robi, jest z myślą o nich. Jest właścicielem „Pracowni dobrych smaków – „Rozmaryn” w Szczecinie, restauracji, która powstała z prawdziwej pasji do gotowania. Jako miłośnik pysznego jedzenia i elegancji, w swoim lokalu postawił na piękne wnętrza i ulubioną kuchnię włoską z najlepszej jakości produktów. Pomimo dbałości o każdy szczegół, zaangażowania i ogromnej wiedzy właściciela, Rozmaryn po chwilowym zainteresowaniu opustoszał. Paweł, by ratować lokal, zaczął serwować tradycyjne dania, takie jak żurek i gulasz, stracił jednak zapał i nadzieję na sukces.

Darek, podobnie jak Paweł, gotuje z pasji, dla przyjemności i frajdy. Po szkole i latach doświadczenia w branży, spełnił swoje marzenie i otworzył własną restaurację „Sjesta” w rodzinnej Częstochowie. Pomimo stałych gości, chwalących kuchnię Darka, restauracja nie przynosi dochodów i boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Jak się okazało, sama pasja to za mało, by sprawnie zarządzać i utrzymać nawet tak niewielki lokal. Dla Darka „Sjesta” to całe jego życie, włożył w nią całe serce, czas i pieniądze, dlatego nie może pogodzić się z koniecznością zamknięcia lokalu. Czy w tak dramatycznej sytuacji jest jeszcze szansa na ratunek?

Na krawędzi bankructwa znajdują się także Kasia i Paweł, dla których otworzenie marokańskiej restauracji Alladyn było spełnieniem marzeń. Para przez lata pracowała w zakładzie poprawczym i teraz postanowiła zmienić swoje życie. Pomimo lokalizacji w centrum Wrocławia, nikt tu nie zagląda, zaś niedawny pożar w jednej z sal na dobre odstraszył klientów. Magdo, pomocy!PREMIERA: 6 WRZEŚNIA, CZWARTEK, 21:30

NA WSPÓLNEJ

NA WSPÓLNEJ

Jesienią „Na Wspólnej” nie zabraknie dramatycznych wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Danka postanowi wyjechać z Januszem do Bostonu, a jej mąż Marek szybko zbliży się do opiekunki swojego synka. Kiedy wydawałoby się, że małżeństwo Zimińskich przeszło już do historii, Danka i Marekspędzą ze sobą namiętną noc!

Inni bohaterowie także będą przeżywali liczne rozterki uczuciowe. Kinga założy nową firmę z Tymonem. Szybko okaże się, że współpracownicy idealnie się uzupełniają. Wspólne świętowanie pierwszej udanej kampanii zakończy się ich pocałunkiem! Czy Kinga po raz kolejny zaryzykuje szczęście rodzinne dla miłosnej przygody?

Niestety, serialowych bohaterów nie będą omijały kłopoty. Roman otrzyma poważne i ryzykowne zlecenie deweloperskie. Razem z Antonim podpiszą umowę na budowę wieżowca, pomimo dręczących ich wątpliwości. Szybko okaże się, że grunt, na którym ma stanąć budynek, jest skażony, a oczyszczenie go może potrwać miesiące. Roman będzie załamany ipo wielu latach życia w trzeźwościsięgnie po alkohol!

To nie wszystko! W jesiennych odcinkach „Na Wspólnej” rodzina Smolnego znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu. Kamil będzie zacięcie walczył o odzyskanie sprawności w złamanej ręce, a małżeństwo Dudków stanie pod znakiem zapytania!PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK, 20:15

MILIONERZY

MILIONERZY

Poprzedni sezon dostarczył widzom sporej dawki adrenaliny! Po raz drugi w historii programu Hubert Urbański wręczył uczestniczce wygraną w postaci czeku o najwyższej wartości! Prowadzący ma jeszcze wiele milionów do rozdania! Może jeden z nich już tej jesieni trafi właśnie do Ciebie?

Długo wyczekiwaną zwyciężczynią ostatniej edycji teleturnieju została Maria Romanek z Bezmiechowej Dolnej. Przesympatyczna emerytowana nauczycielka języka polskiego zaskoczyła widzów nie tylko ogromną wiedzą z różnych dziedzin życia, ale także odwagą. Pani Maria jest doskonałym przykładem na to, że milion może wygrać każdy. Wiek, wykonywany zawód oraz zainteresowania nie mają tu żadnego znaczenia!

„Kto pierwszy, ten lepszy” – to tylko początek walki o duże pieniądze. Na każdego uczestnika, który przejdzie wstępne eliminacje, czeka dwanaście pytań, dwa progi gwarantowane oraz trzy koła ratunkowe. Zasady wydają się być proste, ale droga do zwycięstwa nie jest łatwa. Przy ogromnych emocjach, jakie towarzyszą uczestnikom, często nawet te najprostsze pytania pozostają bez odpowiedzi.PREMIERA: 3 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK, 20:55

36,6°C

36,6

„36,6°C” tej jesieni podejmie ważny temat.Rak jelita grubego to choroba, która dotyka coraz więcej osób. W cyklu spotkań z największymi autorytetami medycznymi, najlepszymi specjalistami i gwiazdami postaramy się sprawić, by badania kolonoskopowe i inne profilaktyczne zabiegi ratujące życie przestały być tematem tabu. Sprawdzimy najnowsze możliwości zapobiegania chorobie, diagnostykę i metody leczenia, zarówno farmakologicznego, jak i operacyjnego.

Nadchodzący sezon jesienny to także eksperymenty. Będziemy testować działanie różnych produktów i w specjalnych materiałach pokażemy jak wpływają one na nasz organizm. W jednym z odcinków zajmiemy się napojami energetycznymi, które stają się coraz bardziej popularne także wśród dzieci. Eksperci „36,6°C”sprawdzą czy rzeczywiście szkodzą naszemu zdrowiu i jakie mogą być konsekwencje ich spożywania.

Będziemy rozmawiać o przełomowych odkryciach medycznych, ale i dolegliwościach, które zna każdy z nas. Migrena to zmora i przekleństwo tysięcy ludzi w Polsce, jednak koszmarny ból głowy można skutecznie leczyć absolutnie przełomową metodą chirurgiczną.PREMIERA: 8 WRZEŚNIA, SOBOTA, 18:00

MAM TALENT

MAM TALENT

Na scenie „Mam Talent!” zobaczymy mistrzów i szaleńców oraz występy zaprzeczające istnieniu grawitacji i zdrowemu rozsądkowi. To właśnie w tym programie niemożliwe stanie się możliwe. Podpalona kartka papieru może w jednej chwili zamienić się w żywego ptaka, a człowiek stać się echem.

Łzy wzruszenia jurorów będą mieszać się ze łzami szczęścia uczestników. Spotkamy niezwykłych ludzi o fascynujących zdolnościach, którzy właśnie w tym programie pokonają swoje słabości i wykażą się nie lada odwagą. Za kulisami oraz na scenie będzie wspierał wszystkich niezastąpiony duet – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Kto z uczestników tak zachwyci jurorów i prowadzących, że od razu, dzięki złotemu przyciskowi, znajdzie się w odcinkach półfinałowych?PREMIERA: 8 WRZEŚNIA, SOBOTA, 20:00

DRZEWO MARZEŃ

DRZEWO MARZEŃ

W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów.

Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie!PREMIERA: 9 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, 11:00

CO ZA TYDZIEŃ

CO ZA TYDZIEŃ

W nowym sezonie programu Olivier Janiak spotka się z gwiazdą filmów „Zorro” i „Desperado” – Antonio Banderasem! Czy zdradzi prowadzącemu „Co za tydzień” kilka ciekawostek ze swojego życia?

Olivier odsłoni także kulisy, owianych tajemnicą, nowych produkcji TVN. Co dla głównej bohaterki serialu, granej przez Agatę Kuleszę, oznacza tytułowa „Pułapka”? Jak odnajduje się

w swoich rolach obsada drugiej nowości TVN – „Pod powierzchnią”? Czy kamerze „Co za tydzień” uda się zajrzeć tam, gdzie inni nie mają wstępu? Prowadzący wybierze się także na kilka najważniejszych premier. Podczas uroczystej gali promującej film „Miłość jest wszystkim” porozmawia między innymi z rozchwytywaną aktorką Joanną Kulig.

To nie wszystko! Koncerty, przedstawienia teatralne, wystawy, wielkie imprezy z udziałem celebrytów oraz pokazy mody – „Co za tydzień” będzie zawsze tam, gdzie warto być, i zrelacjonuje swoim widzom wszystkie najciekawsze wydarzenia.NIEDZIELA, 11:30

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

Już jesienią widzowie zobaczą jubileuszowy sezon programu „Kobieta na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska od lat udowadnia wszystkim, że niemożliwe nie istnieje. W swoim programie pokazuje widzom świat i ludzi dzielących się z nią swoimi niepowtarzalnymi historiami, które nigdy wcześniej nie ujrzały światła dziennego. Podróżniczka nie tylko rozmawia z bohaterkami o codziennym życiu, ich lękach i marzeniach, ale porusza także ważne problemy społeczne.

W dziesiątym sezonie programu prowadząca zaprosi widzów do najdalej na północ wysuniętej osady ludzkiej. Na Spitzbergenie przez jedną czwartą roku panuje noc, natomiast później słońce nie zachodzi wcale… Jak wygląda życie mieszkańców tego regionu? Martyna Wojciechowska dotrze też do żyjącej w Czadzie społeczności Wodaabe. To właśnie tam mężczyźni mają obowiązek podobać się kobietom! Z kolei w Salwadorze podróżniczka podejmie niezwykle trudny temat restrykcyjnych regulacji antyaborcyjnych. Spotka się z kobietami, które na skutek różnych powikłań straciły ciąże i zostały oskarżone o morderstwo.PREMIERA: 11 LISTOPADA, NIEDZIELA, 11:00

DOMOWE REWOLUCJE

DOMOWE REWOLUCJE

Dorota Szelągowska powraca! W kolejnym sezonie „Domowych rewolucji” spełni marzenia tych, którzy mają dość swoich mało funkcjonalnych przestrzeni, starych mebli i niemodnych dodatków. Kiedy tylko przekroczy próg ich mieszkania, życie już nigdy nie będzie takie samo. Projektantka wnętrz jak tajfun wymiecie wszystkie niechciane meblościanki po babci i relikty przeszłości. Następnie stworzy niepowtarzalny projekt pomieszczeń, które wymagają remontu. Jeśli trzeba, wyburzy ściany. Czasem zmieni tylko ustawienie i wprowadzi stylowe dodatki. Przy okazji pokaże widzom mnóstwo przydatnych rozwiązań i prostych patentów, dzięki którym będą mogli wprowadzić zmiany w swoich domach.
Przy metamorfozach będzie ją wspierała zaufana ekipa specjalistów. Na antenę powrócą: najpopularniejszy stolarz w kraju – Darek Wardziak oraz architektka wnętrz Marika Jóźwiak. W nowym sezonie do grona fachowców dołączy Julia, która nie tylko jest złotą rączką, ale trzyma też pieczę nad wszystkimi kosztorysami i towarzyszy Dorocie podczas zakupów. Jedno jest pewne! Ta ekipa czyni cuda, a dzięki niej, jednym z najczęściej wypowiadanych przez bohaterów zdań w finale programu jest: „chyba pomyliłem piętra”. Do czyich drzwi Dorota zapuka tym razem?PREMIERA: 7 PAŹDZIERNIK, NIEDZIELA, 18:00

MASTERCHEF

MASTERCHEF

W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos à la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu harcerzy, dla których przygotują posiłek w Puszczy Niepołomickiej. Na planie nie zabraknie również okazji do wielkiego świętowania. Urodziny Michela to doskonała okazja, aby przygotować specjalne menu dla jurorów. Pasjonaci kuchni staną oko w oko z legendami kulinarnego świata. Oceni ich między innymi posiadaczka dwóch gwiazdek Michelina Hélène Darroze. Na planie pojawią się także, dobrze znani polskiej publiczności, Robert Makłowicz oraz Pascal Brodnicki. Najlepsza piątka będzie walczyć o miejsce w finale w Singapurze – mieście 47 gwiazdek Michelina (w 38 restauracjach!), gdzie poznają najwybitniejszych artystów tamtejszej kuchni. Wśród nich znajdzie się Audra Morrice – jurorka „MasterChef Asia” i finalistka „MasterChef Australia”.PREMIERA: 9 WRZEŚNIA, NIEDZIELA, 20:00

19 +

19 +

Nowy sezon serialu oznacza dla bohaterów „19+” kolejny etap dorosłego życia. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo i wyzwania zawodowe okażą się dla nich trudniejsze niż przypuszczali. Czy w zderzeniu z licznymi problemami oraz komplikacjami zachowają optymizm i nadal będą walczyć o swoje marzenia?

Trudne chwile czekają młodych rodziców – Arka i Lucy. Odkąd okazało się, że Kubuś nie jest ich synkiem, sprawy coraz bardziej się komplikują. Kiedy Lucy odkrywa ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, postanawia za wszelką cenę ochronić Kubusia.
Czy młodym rodzicom uda się zapewnić bezpieczeństwo obu chłopcom?

Melania mieszka razem z Jankiem i są szczęśliwą, kochającą się parą. Wszystko się zmienia, kiedy z Włoch przyjeżdża mama chłopaka. Spotkanie z nią będzie dla Meli prawdziwym wyzwaniem. Jak ta wizyta wpłynie na relacje zakochanych?

Duże zmiany życiowe czekają Sarę oraz Krzyśka. Para stanie na ślubnym kobiercu, jednak uroczystość przebiegnie inaczej niż planowano. Panna młoda odkryje wszystkie karty i szybko okaże się, co tak naprawdę jest dla niej najważniejsze. Jak zachowa się w tej sytuacji Krzysiek? Czy będą żyli długo i szczęśliwie?

“19+”: Jak walczyć o swoje marzenia?! >>>

PREMIERA: 3 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 16:30

SZKOŁA

SZKOŁA

W nowym sezonie „Szkoły” nie zabraknie bardzo aktualnego tematu dyskryminacji rasowej. Widzowie poznają historię Abiba, który będzie atakowany przez uczniów ze względu na swoje pochodzenie. Czy ktoś stanie w jego obronie? Jak potoczy się historia prześladowanego chłopca?
To niestety nie będzie jedyna ofiara nienawiści w „Szkole”. Jeden z uczniów będzie wyśmiewał się z Amelii, która jest wierną fanką Filipa Chajzera. Nie skończy się na dziewczynce. Publicznie obrazi także znanego dziennikarza. W jaki sposób gimnazjalistka będzie próbowała się bronić? Czy podjęte przez nauczycieli działania będą skuteczne w walce z hejtem internetowym?

We wrześniu widzowie poznają także historię nastolatka, który zrobi wszystko, żeby zdobyć popularność w grupie. Uczeń za wszelką cenę będzie musiał wykonać zadania, które wymyślą mu koledzy. Jakie pomysły zrodzą się w głowach młodych ludzi? Czy 13-latek zgodzi się na wszystkie propozycje znajomych tylko po to, żeby być lubianym?

PREMIERA: 3 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 16:00

SZPITAL

SZPITAL

Na krakowski SOR co chwilę trafiają ludzie, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy. Walka z czasem i trudne decyzje to codzienność lekarzy „Szpitala”. Każda diagnoza musi być szybka i trafna, bo życie oraz zdrowie pacjentów są tutaj największą wartością.

Wielu emocji dostarczy widzom odcinek opowiadający historię młodej Syryjki, która musi ukrywać przed rodziną miłość do swojego ukochanego. Bardzo szybko wyjdzie na jaw,
że dziewczyna jest w ciąży. Jak na tę wiadomość zareaguje jej surowy ojciec?

Trudnym wyzwaniem dla całego personelu medycznego okaże się wypadek na torach kolejowych. Wskutek nieodpowiedzialnej zabawy grupy znajomych doszło do tragicznego zdarzenia. Jakie będą konsekwencje bezmyślności młodych ludzi?

Pod względem medycznym interesujący okaże się także przypadek pracownika budowy cierpiącego na halucynacje. Lekarze zdiagnozują u mężczyzny chorobę znaną pod nazwą śmiertelnej bezsenności rodzinnej. Czy uda się go wyleczyć?PREMIERA: 3 WRZEŚNIA, PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 17:00

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger