Jesień pełna nowości w TTV

Telewizja TTV z sezonu na sezon pnie się coraz wyżej w rankingu ogólnopolskich kanałów telewizyjnych. Zainteresowanie stacją przekracza miesięcznie 3% udziałów w rynku. A rekordowy wynik oglądalności z sezonu wiosennego, 4,7% SHR w grupie komercyjnej (16 – 49), potwierdza tendencję dynamicznego rozwoju, która utrzymuje się od początku istnienia stacji.

TTV prezentuje rzeczywistość, której bohaterami są zwykli ludzie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. Historie, które przytrafiają się telewizyjnym prowadzącym czy bohaterom antenowym z„Gogglebox. Przed telewizorem”,„Nauki jazdy”czy„Drugiej twarzy”, tworzą charakter stacji. Tej jesieni na antenie pojawią się nowe, wręcz rewolucyjne propozycje. Będą one bawiły, zaskakiwały i prowokowały do myślenia, bo w tle każdego z programów TTV zawsze pojawi się kluczowe pytanie:„Jaka jest Twoja historia?”.

Gogglebox. Przed Telewizorem

Premiera „Gogglebox. Przed telewizorem” w poniedziałek 10 września o godz. 22:00.

Premiera „Nauki jazdy” we wtorek 4 września o godz. 22:30.

Twarzą lifestylowej rewolucji w TTV zostałaMalwina Wędzikowska.W programie„Ostatnia szansa”jako pierwsza w Polsce podejmie wyzwanie i podda mężczyzn modowej metamorfozie. Malwina wraz z ekipą programu wyruszy w Polskę, by dodać kolorytu, odwagi i charakteru męskiemu światu, który broni się przed modowymi standardami. Prowadzącą, która o męskim stylu wie niemalże wszystko, czeka jednak wiele niespodzianek…

Malwina Wędzikowska

Premiera “Ostatniej szansy” w środę 5 września o godz. 22:30.

Drugą jesienną rewolucją będzie program„Rinke. Na krawędzi”. To bardzo osobisty projekt telewizyjnyRinke Rooyensa, który ma odwagę dostrzegać historie ludzi niezauważanych przez innych. Bohaterów programu „Rinke. Na krawędzi” można spotkać na ulicy, pod mostem, w kanałach. Charyzmatyczny prowadzący i producent telewizyjny uczył się i poznawał swoich bohaterów, aktualnie ludzi bezdomnych, niemal przez rok. Motywował, kibicował, pomagał stanąć na nogi i wspierał w realizacji marzeń. Efekty pracy Rinke Rooyensa nie pozostawiają obojętnym.

Rinke Rooyens

Premiera “Rinke. Na krawędzi” w niedzielę 2 września o godz. 22:00.

Silnych wzruszeń i kobiecych tematów nie zabraknie też w programie„Między nami”. Prowadzący,Łukasz Urbański, stylista fryzur, spotka ze sobą na fotelu fryzjerskim znane i lubiane gwiazdy show-biznesu oraz ich fanów. W salonie Łukasza pojawią się m.in. Joanna Krupa, Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Starmach, Red Lipstick Monster oraz Piasek. Jakie będą ich historie?

Łukasz Urbański

Premiera “Między nami” już jesienią w TTV!

Jesienią w TTV swoją historię zaczną też pisać„Piękne i odważne”, czyli sześć uroczych i charakternych polskich kobiet, które wyruszą na wieś, żeby spędzić kilka dni na gospodarstwie. W mieście przyciągają spojrzenia, a w wiejskiej rzeczywistości będą musiały zmierzyć się nie tylko ze stereotypami i silną rywalizacją, ale też i podołać żniwom czy codziennej obsłudze gospodarstwa. Każda z uczestniczek będzie chciała udowodnić swoim bliskim i światu, że o ich sile i wartości nie świadczy tylko ilość przebytych zabiegów kosmetycznych. Czy surowe wiejskie życie zweryfikuje ich poglądy?Premiera „Pięknych i odważnych” już jesienią w TTV!

Dagmara, bohaterka serialu dokumentalnego„Królowe życia”, wyruszy jesienią na podbój Maroka w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych. Jak zawsze, u jej boku znajdzie się syn Conan, nieodłączny towarzysz Jacek i przyjaciółka Edzia. Czy razem okażą się lepszymi negocjatorami niż marokańscy handlarze? W programie„Made in Maroko”Dagmara spróbuje zamienić pustynny piasek w złoto.

Dagmara Kaźmierska Made in Maroko

Premiera “Królowych życia” w piątek 14 września o godz. 22:00.

Premiera “Made in Maroko” w sobotę 1 września o godz. 22:00.

fot. TTV

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger