Premierowe odcinki “Sondy 2” w niedzielne poranki w TVP1

Od początku stycznia 2018 roku popularnonaukowy cykl „Sonda 2” będzie emitowany w TVP1 o nowej porze – w niedziele o godz. 9.45- wynika z ramówki TVP1 na styczeń.

Od września 2017 roku popularnonaukowy cykl Tomasza Rożka „Sonda 2” pokazywany jest w TVP1 w niedziele o godz. 16.30. Wcześniej popularnonaukową audycję Tomasza Rożka oglądać można było na antenie siostrzanej Dwójki, jednak Telewizja Polska postanowiła cykl przenieść do Jedynki.

Aktualnie TVP1 wyemitowała 10 z zaplanowanych 14 odcinków misyjnego cyklu. Program nie był jednak emitowany regularnie co tydzień – z różnych powodów np. transmisji PŚ w skokach narciarskich „Sonda 2” miała nawet kilkutygodniowe przerwy w emisji.

Od początku stycznia 2018 roku „Sonda 2” będzie pokazywana w niedziele o godz. 9.45 (wyjątkowo odcinek z 7 stycznia antena pokaże o 10.10). – Skoro TVP zdecydowała się przenieść „Sondę 2”, nie pozostaje mi nic innego tylko budować nową grupę odbiorców – komentuje nam tę zmianę Tomasz Rożek, gospodarz programu.

Na początku lutego 2018 roku, czyli tuż po zakończeniu emisji czwartej edycji „Sondy 2” telewizyjna Jedynka zacznie pokazywać odcinki piątej odsłony popularnonaukowego cyklu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger