Debiut Norbiego w “Kole fortuny” i Rafała Brzozowskiego w “Jakiej to melodii?” już 7 września!

Już 7 września startują nowe sezony hitowych teleturniejów TVP z nowymi prowadzącymi. Norbi i Rafał Brzozowski zamienią się miejscami – “Koło fortuny” poprowadzą Norbi i Izabella Krzan, z kolei teleturniej “Jaka to melodia?” poprowadzi Rafał Brzozowski.

Norbi i Rafał Brzozowski

Norbi i Rafał Brzozowski, fot. FB/ Koło fortuny TVP

“Koło fortuny”

Nowy prowadzący to nie jedyna nowość – w jesiennym sezonie widzowie programu będą mogli podziwiać odświeżoną scenografię. Zmieni się jedna z głównych nagród – w studiu pojawi się zupełnie nowy samochód. Zmieni się także ułożenie kwot na kole w poszczególnych rundach. Izabella Krzan i Norbi będą również więcej rozmawiać z uczestnikami teleturnieju w poszczególnych rundach. Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o 16:00 oraz w weekendy i święta o 14:35 w TVP2.

“Jaka to melodia?”

Wielkie otwarcie nowego sezonu „Jaka to melodia?” już 7 września. Otwarcie to wyjątkowe, bo wpisujące się w uroczyste obchody diamentowego jubileuszu Ireny Santor. Na scenie nie zabraknie szacownej jubilatki, a sylwetkę i twórczość Ireny Santor przypomną goście odcinka: Anna Dymna, Jacek Cygan i Julia Lewenfisz-Górka.

Rafał Brzozowski z teleturniejem „Jaka to melodia?” w przeszłości był już związany, występując w nim jako wokalista. Będzie to zatem powrót dawnego domownika, który przybywa, by podjąć się roli gospodarza. W kuluarach szepcze się także, że Rafał nie poprzestanie na spotkaniach z widzami za pośrednictwem szklanego ekranu. Do niektórych domów będzie zaglądać… osobiście!

Jesienne odcinki specjalne „Jaka to melodia?” tradycyjnie będą pełne gwiazd – wystąpią aktorzy seriali „M, jak Miłość” i „Barwy szczęścia”, prezenterzy „Pytania na śniadanie”, barwni bywalcy programu „Europa da się lubić”, a także dziennikarze „Teleekspressu”. Naprzeciw siebie staną również przedstawiciele ogrodów zoologicznych: warszawskiego i wrocławskiego. Zapowiada się „dzika” rywalizacja.

Premierowe odcinki codziennie o 17:30 w TVP1.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger