“The Wall. Wygraj marzenia”- nowy teleturniej TVP1

W jesiennej ramówce Telewizji Polskiej znajdzie się nowy program rozrywkowy „The Wall. Wygraj marzenia”. Uczestnicy będą w nim walczyć o główną wygraną – milion złotych. Nowe show będzie realizowane wbrew wcześniejszym zapewnieniom Jacka Kurskiego przez zewnętrzną firmę , a nie przez TVP.

„The Wall. Wygraj marzenia” będzie polegać na rzucaniu kulą, która odbijając się od elementów na pięciometrowej ścianie wpadnie do jednej z przegródek, w której znajdować się będzie konkretna kwota pieniędzy. Uczestnik będzie miał do dyspozycji kule o dwóch kolorach. Zielona spowoduje, że wylosowana kwota będzie dodana do konta uczestników. Czerwona sprawi, że z puli zostaną odjęte pieniądze. W programie będą brały udział duety. Jeden uczestnik będzie odpowiadał za rzucanie kulą, a zadaniem drugiego, będzie odpowiadanie na pytania. Tylko po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi wylosowana kwota pieniędzy trafi na konto graczy.

Teleturniej ma ruszyć w TVP1 już 22 września o godz. 20.00. Na razie trwa casting na prowadzącego program – informuje serwis Wirtualnemedia.pl. „The Wall. Wygraj marzenia” powstanie na licencji amerykańskiego formatu „The Wall”, teleturnieju, który od grudnia 2016 roku transmituje telewizja NBC. Do tej pory program trafił do Australii, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger