Ruszają castingi do „The Voice Kids”

W dniach 26-27 czerwca oraz 1-2 lipca br. odbędą się castingi do pierwszej edycji talent-show „The Voice Kids”.

Polska wersja dziecięcego talent-show „The Voice Kids”, to mutacja popularnego na całym świecie formatu muzycznego „The Voice”, który w Polsce doczekał się już siedmiu edycji, a jesienią Dwójka pokaże kolejną odsłonę.

W show występują utalentowane wokalnie dzieci, których występy na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są bardzo podobne jak w „The Voice”: dzieciaki biorą udział w castingach, wybierają drużynę ulubionego trenera i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi. Do pierwszej edycji polskiej wersji programu mogą się zgłaszać dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat.

Castingi odbywać się będą w godz. 10.00-18.00 w budynku Telewizji Polskiej, przy ul. Woronicza 17 w Warszawie. Telewizja Polska oficjalnie jeszcze nie ujawnia składu jury programu.

Prawdopodobnie dziecięce widowisko trafi na antenę TVP2 zimą w soboty o godz. 20.00. „The Voice Kids” byłoby wówczas emitowane od stycznia 2018 roku, czyli tuż po zakończeniu „The Voice of Poland 8”, które będzie pokazywane w jesiennej ramówce br.


Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger