Minge, Maślak, Biliński i Zakrzewska jurorami w „Supermodelka Plus Size”

Wystartowały castingi do programu „Supermodelka Plus Size”, który jesienią wyemituje Telewizja Polsat. Jurorami w polskiej edycji reality-show będą Ewa Minge, Rafał Maślak, Emil Biliński i Ewa Zakrzewska.

W reality-show czteroosobowe jury poszukuje najlepszej modelki w rozmiarze XL. Uczestniczki biorą udział w różnego rodzaju konkurencjach i są eliminowane. Pierwszą polską edycję pokaże Telewizja Polsat – emisja od września 2017 roku.

Uczestniczki oceni jury w składzie: Ewa Minge (projektantka mody), Emil Biliński (fotograf), Rafał Maślak (model) i Ewa Zakrzewska (modelka). Będą oni także pełnić role prowadzących i mentorów. W jury nie znalazł się za to Zygmunt Chajzer, który w kwietniu ujawnił, że wystąpił w odcinku pilotowym. Na początku przy programie pracowała także aktorka Elżbieta Romanowska.

Show liczy 10 odcinków i powstaje na licencji niemieckiego formatu „Curvy Supermodel”, należącego do firmy Armoza Formats. Program produkuje firma Rochstar. W poniedziałek w Warszawie wystartowały castingi z udziałem jury. W przesłuchaniach wzięły udział kobiety w wieku 18-28 lat, noszące rozmiar minimum 42, które wyłoniono w precastingach w styczniu i lutym br.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisment ad adsense adlogger